Haberler

Muş'ta Dereceye Giren Öğrencilere Ödüller Verildi

Son Güncelleme:
Abone Ol

Muş'ta geçen yıl düzenlenen etkinliklerde dereceye giren 33 öğrenciye Eğitim ve Kalkındırma Vakfınca ödülleri verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen törende öğrencilerin başarıları takdir edildi.

Muş'ta geçen yıl kentte çeşitli alanlarda düzenlenen etkinliklerde dereceye giren 33 öğrenciye Eğitim ve Kalkındırma Vakfınca ödülleri verildi.

Öğretmenevi konferans salonunda düzenlenen törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Enver Kıvanç, 2022-2023 eğitim öğretim yılında temel ve orta öğretimde sosyal, kültürel, sportif ve akademik alanlarda yaptıkları projeleri bölgesel ve ulusal yarışmalarda derece alan öğrencileri ödüllendirdiklerini söyledi.

İstanbul'da faaliyetini sürdüren Muş Eğitim ve Kalkındırma Vakfı yöneticilerinin öğrencileri ödüllendirmek için kente geldiğini belirten Kıvanç, "Dereceye giren öğrencilerimizi ödüllendirdiler. Kendilerine yürekten teşekkür diyorum. İnşallah çocuklarımız da bu başarılarına sürekli devam edecek." dedi.

Eğitim ve Kalkındırma Vakfı Eğitim Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Behçet Al da çeşitli faaliyetler için kentte bulunduklarını aktardı.

Öğrencilerin sevincini paylaşmak için onlarla bir araya geldiklerini ifade eden Al, şunları kaydetti:

"Vakıf olarak Muş'ta bundan sonraki süreçte de öğrencilerimizle beraber olacağız, yanında yer alacağız. İmkanlarımız dahilinde desteklerimize devam edeceğiz. Şu anda Vakıf olarak Muş doğumlu olup Türkiye'nin farklı üniversitelerinde okuyan yaklaşık 1400 öğrenciye her ay burs veriyoruz. Bundan sonrada 81 ilde öğrenim gören öğrencilerimize müracaat ettikleri takdirde imkanlarımızın ölçüsünde destekleyeceğiz."

Kaynak: AA / Eğitim

Milli Eğitim Müdürlüğü Vakıf Muş Eğitim Haberler

Bakmadan Geçme

AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? En İyi Kadın Sanatçı ödülü kime gitti, kim kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title