Dikkatsizliğin Böylesi... Çöp Kamyonunun Şoförü Yanından Geçen Anne ile Kızını Böyle Ezdi

Dikkatsizliğin Böylesi... Çöp Kamyonunun Şoförü Yanından Geçen Anne ile Kızını Böyle Ezdi

Dikkatsizliğin böylesi... Çöp kamyonunun şoförü yanından geçen anne ile kızını böyle ezdi Çöp kamyonun altında kalan anne ağır yaralanırken, kızı hayatını kaybettiARTVİN - Artvin'in Arhavi İlçesi'nde belediyeye ait bir çöp kamyonunun şoförü yanından geçip giden anne ile kızını göremeyince...

Dikkatsizliğin böylesi... Çöp kamyonunun şoförü yanından geçen anne ile kızını böyle ezdi
Çöp kamyonun altında kalan anne ağır yaralanırken, kızı hayatını kaybetti

ARTVİN - Artvin'in Arhavi İlçesi'nde belediyeye ait bir çöp kamyonunun şoförü yanından geçip giden anne ile kızını göremeyince ölüme neden oldu. Çöp kamyonun altında kalan anne ağır yaralanırken, kızı hayatını kaybetti.
Kaza geçtiğimiz 11 Kasım Cumartesi günü meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Arhavi ilçesi Musazade mahallesinde yolda yürüyen Hatice Aydın ve kızı Sonnur Aydın çöp kamyonunun yanından geçerek önünden başka bir caddeye geçmeye çalıştığı sırada çöp kamyonu da çöpünü alarak hareket etti. Çöp kamyonun şoförü bu sırada kamyonun önündeki anne Hatice Aydın ile kızı Sonnur Aydın'ı fark etmeyerek ezdi. Kamyonun altında kalan anne ağır yaralanırken, kızı ise hayatını kaybetti. Hastaneye kaldırılan anne Aydın'ın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. ismi açıklanmayan kamyon şoförü kaza sonrası gözaltına alınırken, kazayla ilgili inceleme sürüyor.