Bursa CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Evine Ziyaret
Haberler » Güncel » Bursa CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Evine Ziyaret - Haber

Bursa CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Evine Ziyaret

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan şehit evine ziyaret (4)KILIÇDAROĞLU YÖRÜK-TÜRKMEN DERNEKLERİ VE MUHTARLAR BULUŞMASI'NA KATILDICHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İnegöl ilçesi'nin ardından gittiği Orhaneli ilçesi'nde Yörük-Türkmen Dernekleri ve Muhtarlar Buluşması'na katıldı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan şehit evine ziyaret (4)


KILIÇDAROĞLU YÖRÜK-TÜRKMEN DERNEKLERİ VE MUHTARLAR BULUŞMASI'NA KATILDI


CHP Genel Başkanı ilçesi'nin ardından gittiği ilçesi'nde Yörük-Türkmen Dernekleri ve Muhtarlar Buluşması'na katıldı. Kılıçdaroğlu daha sonra köylü kadınların yaptığı gözlemelerden yedi.


İnegöl ilçesindeki programının ardından Orhaneli İlçesi'ne gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na CHP Milletvekilleri Orhan Sarıbal, Dr. Ceyhun İrgil, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Erkan Aydın, CHP İl Başkanı Şadi Özdemir, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey eşlik etti. Kılıçdaroğlu Yörük-Türkmen Dernekleri ve Muhtarlar Buluşması'na katıldı. Basına kapalı gerçekleşen buluşmanın ardından Kılıçdaroğlu köylü kadınların yaptığı gözlemelerden yedi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Orhaneli ilçe merkezindeki bir kahvehaneye uğrayarak vatandaşlarla çay içip sohbet etti. Kahvehanede bulunan 9 yaşındaki Burak Altınok'a "büyüyünce ne olacaksın" diye soran Kılıçdaroğlu "Cumhurbaşkanı olacağım" cevabı karşısında gülerek alkışladı.CHP ilçe teşkilatının ziyaret eden Kılıçdaroğlu, Çöreler Mahallesi'nde bir vatandaşın evine misafir olup akşam yemeği yedikten sonra çıkışında kendisini bekleyen mahalleli çocukların ellerinden tutarak bir süre yürüdü. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Kılıçdaroğlu ziyaretlerinin ardından İstanbul'a gitmek için ilçeden ayrıldı.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Bursa CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Evine Ziyaret

Manşet

Haberler