ATHENA HABERLERİ

Athena haber, Athena son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Athena - 18.09.2018
Fizy Kullanıcılarına Festival Yüzde 50 İndirimli
fizy İstanbul Müzik Haftası boyunca Alper Erözer, Athena, Ayhan Sicimoğlu, Baran Bayraktar, Bülent Ortaçgil, Ece Seçkin, Edis, Emre Altuğ, Erlend Øye & La Comivita, Gökcan Sanlıman, Gripin, Kalben, Kenan Doğulu, Kruder & Dorfmeister, MFÖ, mor ve ötesi, Nil Karaibrahimgil, Ömür Gedik, Şebnem Ferah, Sena Şener, Selda Bağcan, Simge Sağın, Teoman, Tuna Kiremitçi ve daha pek çok ismin sahne alacağı festival, yıldızlar ve genç sanatçıları buluşturduğu programıyla her yaş grubundan müziksevere hitap edecek.
Athena - 14.09.2018
Fizy, İstanbul Müzik Haftası ile Yeni Bir Dönem Başlatacak
Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, müzik platformu fizy kullanıcılarına sunduğu inovatif hizmetlere yeni bir halka daha ekliyor ve Türkiye'de ilk defa gerçekleşecek büyük bir organizasyonun öncülüğünü üstleniyor. Türkiye'de müzik endüstrisinin gelişmesine yatırım yatırım yapan fizy, 6 gün kesintisiz sürecek İstanbul Müzik Haftası ile yeni bir dönem başlatacak fizy İstanbul Müzik Haftası, Türk popüler müzik kültürüne yönelik her şeyi bir arada sunacak. En önemlisi de müziği telefondan dinleyen gençlere yeniliklerle dolu bir deneyim yaşatacak. Athena'dan MFÖ'ye, Şebnem Ferah'tan Bülent Ortaçgil'e yerli sahnenin en sevilen isimleri 18-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 'fizy İstanbul Müzik Haftası'nda müzikseverlerle buluşacak.
Athena - 10.09.2018
Gezginfest Van" Sona Erdi
Festivalde Athena, Teoman, Selda Bağcan, Kardeş Türküler, Ezhel, Manga, Ahmet Aslan, İlkay Akkaya, Melek Mosso, Can Bonomo, Sena Şener, Shantel, Emir Can İğrek, Fatma Turgut, Yener Çevik, Kurtalan Ekspres, Gazapizm, İlyas Yalçıntaş gibi grup ve sanatçılar gençlerle buluştu.
Athena - 08.09.2018
Gezginfest Van'da Binlerce Kişi Eğlendi
Van'ın Gevaş ilçesi, Dokuzağaç Mahallesi'nde, Van Gölü kıyısında düzenlenen 'GezginFest Van' Türkiye'nin birçok ilinden ve İran, Irak gibi çevre ülkelerden gelen müzikseverlere kapılarını açtı. Festivalinin ilk gününde sahneye çıkan müzik grupları Kurtalan Ekspres, Manga, Kardeş Türküler, Athena ile Emir Can İğrek, Sena Şener, Selçuk Balcı ve Shantel doğa ve kamp tutkunlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Athena - 08.09.2018
Dha Yurt Bülteni 14
Van'ın Gevaş ilçesi, Dokuzağaç Mahallesi'nde, Van Gölü kıyısında düzenlenen 'GezginFest Van' Türkiye'nin birçok ilinden ve İran, Irak gibi çevre ülkelerden gelen müzikseverlere kapılarını açtı. Festivalinin ilk gününde sahneye çıkan müzik grupları Kurtalan Ekspres, Manga, Kardeş Türküler, Athena ile Emir Can İğrek, Sena Şener, Selçuk Balcı ve Shantel doğa ve kamp tutkunlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Athena - 07.09.2018
50 Bin Kişi Beklenen 'Gezginfest Van' Başladı
Üç gün sürecek olan, 22 sanatçı ve grubun sahne alacağı, bölgenin ilk ve en büyük gençlik festivali 'GezginFest Van' Gevaş ilçesi Van Gölü sahilinde saat 12.00 itibariyle doğa ve kamp tutkunlarına, müzikseverlere kapılarını açtı. Festivalde konserler dışında oyunlar, atölyeler, film gösterileri, geri dönüşüm atölyesi, su savaşı, kütüphane, açık mikrofon, yoga, pilates, meditasyon, sabah sporu, robot şov, jonglör atölyesi, ateş gösterisi, baloncuk partisi, lunapark, school of samba, gencer savaş ile ritim atölyesi ve jam session sahnesi gibi etkinlikler de yer alıyor.   Yoğun katılımın olduğu festivalin ilk gününde, 150 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek etkinlikte doğaseverler, müzik tutkunları festivalin olduğu alana ulaşmanın ve kamp kurmanın telaşını yaşadı. Festivalde, jandarma ve özel güvenlik de hem karadan hem denizden güvenlik önlemlerini üst düzeye çıkardı. Kilometrelerce kuyruğun oluştuğu alanda bilet satışları da halen devam ediyor.  Etkinlik alanında işini erkenden bitirip kamp kuran doğaseverler ve müzik tutkunları gün boyu sürecek konserler öncesi festival alanında Van Gölü'nün serin sularında yüzmeyi de ihmal etmedi. Festivalde Athena, Teoman, Selda Bağcan, Kardeş Türküler, Ezhel, Manga, Ahmet Aslan, İlkay Akkaya, Melek Mosso, Can Bonomo, Sena Şener, Shantel, Emir Can İğrek, Fatma Turgut, Yener Çevik, Kurtalan Ekspres, Gazapizm, İlyas Yalçıntaş gibi grup ve sanatçılar bir araya gelecek.
Athena - 07.09.2018
Fransa'dan Rusya'ya "Casus Uydu" Suçlaması
Konuşmasında güvenlik ve askeri iş birliği konularına değinen Parly, "Athena-Fidus dünya üzerindeki seyrine normal şekilde devam ederken, bir başka uydu biraz yakınlaştı, biraz fazla yaklaştı.
Athena - 07.09.2018
Van'da Festival Coşkusu
9 Eylül'de sona erecek festivalde Athena, Teoman, Selda Bağcan, Kardeş Türküler, Ezhel, Manga, Ahmet Aslan, İlkay Akkaya, Melek Mosso, Can Bonomo, Sena Şener, Shantel, Emir Can İğrek, Fatma Turgut, Yener Çevik, Kurtalan Ekspres, Gazapizm, İlyas Yalçıntaş gibi grup ve sanatçılar gençlerle buluşacak.
Athena - 06.09.2018
Van Festivale Hazır
Batı illerinde yapılan etkinliklerin doğuda da yapılabileceğini göstermek istediklerini vurgulayan Köse, şöyle konuştu: "Buraya gelenlere Edremit ilçesinde İzmir Konak gibi denizin ve sahilin olduğunu göstermek istiyoruz. Ayrıca 9 Eylül'de Akdamar Kilisesi'nde ayin düzenlenecek. Bu ayinin de festivale denk gelmesi dolayısıyla ciddi bir kitle oluşacak. Festival alanımız Artos Dağı ve Akdamar Adası'na nazır bir yerde. 50-100 bin kişi de gelse alan sıkıntısı yaşamayacağız. Festivali gelecek yıl da düzenleyerek geleneksel hale getirmek istiyoruz." Festivalde Athena, Teoman, Selda Bağcan, Kardeş Türküler, Ezhel, Manga, Ahmet Aslan, İlkay Akkaya, Melek Mosso, Can Bonomo, Sena Şener, Shantel, Emir Can İğrek, Fatma Turgut, Yener Çevik, Kurtalan Ekspres, Gazapizm, İlyas Yalçıntaş gibi grup ve sanatçılar gençlerle buluşacak.
Athena - 05.09.2018
Gezginfest Van'a 50 Bin Kişi Bekleniyor
Bölgenin ilk ve en büyük gençlik festivali olan 'GezginFest Van' Gevaş ilçesinde 150 bin metrekarelik alanda yapılacak. Üç gün sürecek festivalde 22 sanatçı ve grup sahne alacak. Konserler dışında festivalde oyunlar, atölyeler, film gösterileri, geri dönüşüm atölyesi, su savaşı, kütüphane, açık mikrofon, yoga, pilates, meditasyon, sabah sporu, robot şov, jonglör atölyesi, ateş gösterisi, baloncuk partisi, lunapark, school of samba, gencer savaş ile ritim atölyesi ve jam session sahnesi gibi etkinlikler yer alacak. Festivale sayılı günler kalırken, hazırlıklar da hummalı bir şekilde devam ediyor. Yaklaşık 100 kişilik ekip festival alanında düzenlemeler yapıyor. Yaklaşık 50 bin doğa, kamp ve seyahat severin katılımı hedefleniyor. İnterRail Türkiye sorumlusu Gezginfest organizatörü Bestami Köse, Van ve Doğu'daki ön yargıyıları kırmak istediklerini söyleyerek, gezgin topluluğu ile birlikte tarihi bir işe adım atmak için yola çıktıklarını belirtti. ÖN YARGILARI KIRMAK İSTİYORUZ 9 Eylül'de gerçekleşecek olan Ermeni ayini ile birlikte ciddi bir genç kitlesinin Van'da olcağını da söyleyen Köse, "Gezgin topluluğu olarak Van'da olmaktan gururluyuz. 3 günlük bir festival planlıyoruz. Festival tarihinde gerçekleşecek olan bir Ermeni ayini var, uzun zaman sonra yapılıyor. Bu Ermeni Ayini'nin de festivale denk gelmesiyle birlikte burada ciddi bir genç kitlesi olacak. Umarım Van'ın tanıtımına, Doğu'daki önyargıların hemen hemen çoğunun kırılmasında bir ön ayak olabilirsek İnterRail Türkiye ekibi olarak bizim için çok mutlu bir festival geçirmiş olacağız. Festivale muhtemelen 50 bine yakın insan gelecek. Bu insanların Van'daki, Doğu'daki önyargısını kırmak istiyoruz. O yüzden umarım beklediğimiz sayı olur, olmasa da bu mesajı vereceğiz" dedi. 22 SANATÇI SAHNE ALACAK 3 gün sürecek festivalde Athena, Teoman, Selda Bağcan, Kardeş Türküler, Ezhel, Manga, Ahmet Aslan, İlkay Akkaya, Melek Mosso, Can Bonomo, Sena Şener, Shantel, Emir Can İğrek, Fatma Turgut, Yener Çevik, Kurtalan Ekspres, Gazapizm, İlyas Yalçıntaş gibi grup ve sanatçılar bir araya gelecek.
Athena - 05.09.2018
Fizy İstanbul Müzik Haftası 18 Eylül'de Başlayacak
Türkiye'nin en önemli değerleri, efsanevi müzisyenler Ayhan Sicimoğlu, Bülent Ortaçgil, MFÖ gibi isimlerin yanı sıra Alper Erözer, Athena, Baran Bayraktar, Bengü, Ece Seçkin, Edis, Emre Altuğ, Gökcan Sanlıman, Kalben, Kenan Doğulu, mor ve ötesi, Nil Karaibrahimgil, Ömür Gedik, Simge Sağın, Teoman ve Tuna Kiremitçi gibi isimler müzikseverlerle buluşacak.
Athena - 05.09.2018
Dha Yurt Bülteni-5
Bölgenin ilk ve en büyük gençlik festivali olan 'GezginFest Van' Gevaş ilçesinde 150 bin metrekarelik alanda yapılacak. Üç gün sürecek festivalde 22 sanatçı ve grup sahne alacak. Konserler dışında festivalde oyunlar, atölyeler, film gösterileri, geri dönüşüm atölyesi, su savaşı, kütüphane, açık mikrofon, yoga, pilates, meditasyon, sabah sporu, robot şov, jonglör atölyesi, ateş gösterisi, baloncuk partisi, lunapark, school of samba, gencer savaş ile ritim atölyesi ve jam session sahnesi gibi etkinlikler yer alacak. Festivale sayılı günler kalırken, hazırlıklar da hummalı bir şekilde devam ediyor. Yaklaşık 100 kişilik ekip festival alanında  düzenlemeler yapıyor. Yaklaşık 50 bin doğa, kamp ve seyahat severin katılımı hedefleniyor. İnterRail Türkiye sorumlusu Gezginfest organizatörü Bestami Köse, Van ve Doğu'daki ön yargıyıları kırmak istediklerini söyleyerek, gezgin topluluğu ile birlikte tarihi bir işe adım atmak için yola çıktıklarını belirtti.  ÖN YARGILARI KIRMAK İSTİYORUZ 9 Eylül'de gerçekleşecek olan Ermeni ayini ile birlikte ciddi bir genç kitlesinin Van'da olcağını da söyleyen Köse, "Gezgin topluluğu olarak Van'da olmaktan gururluyuz. 3 günlük bir festival planlıyoruz. Festival tarihinde gerçekleşecek olan bir Ermeni ayini var, uzun zaman sonra yapılıyor. Bu Ermeni Ayini'nin de festivale denk gelmesiyle birlikte burada ciddi bir genç kitlesi olacak. Umarım Van'ın tanıtımına, Doğu'daki önyargıların hemen hemen çoğunun kırılmasında bir ön ayak olabilirsek İnterRail Türkiye ekibi olarak bizim için çok mutlu bir festival geçirmiş olacağız. Festivale muhtemelen 50 bine yakın insan gelecek. Bu insanların Van'daki, Doğu'daki önyargısını kırmak istiyoruz. O yüzden umarım beklediğimiz sayı olur, olmasa da bu mesajı vereceğiz" dedi.  22 SANATÇI SAHNE ALACAK  3 gün sürecek festivalde Athena, Teoman, Selda Bağcan, Kardeş Türküler, Ezhel, Manga, Ahmet Aslan, İlkay Akkaya, Melek Mosso, Can Bonomo, Sena Şener, Shantel, Emir Can İğrek, Fatma Turgut, Yener Çevik, Kurtalan Ekspres, Gazapizm, İlyas Yalçıntaş gibi grup ve sanatçılar bir araya gelecek.
Athena - 03.09.2018
Zeytinli Rock Festivali Sona Erdi
Duman, Athena ve Şebnem Ferah'ın aralarında bulunduğu 95 sanatçı ve grup, alanda oluşturulan 3 sahnede 5 gün performans sergiledi.
Athena - 03.09.2018
Troya Kutsal Alan Olarak Kullanılmış Olabilir"
Buradaki önemli sonuçlardan bir tanesine 2016-2017 Troya kazılarında ulaştıklarını belirten Aslan, şunları kaydetti: "Özellikle 1930'lu yıllarda kazılan ve 'Batı Kutsal Alanı' olarak tanımlanan yerde ve aynı zamanda Athena Tapınağı olarak tanımlanan alanda ortaya çıkan, buranın kutsal alan olarak kullanılmış olabileceğini gösteren buluntular karşımıza çıkıyor.
Athena - 02.09.2018
Dünya Motokros Şampiyonası
Afyonkarahisar'daki Dünya Motokros Şampiyonası'nın 18. ayak yarışlarının tamamlanmasının ardından Athena grubunun konseriyle kapanış gerçekleştirildi.
Athena - 01.09.2018
Mxgp Sıralama Turları ile Başladı
FESTİVAL RENK KATIYOR Şampiyona genelinde düzenlenen 'Afyon Motosiklet Festivali' de organizasyonu izlemeye gelen seyircilere keyifli anlar yaşatıyor. Farklı aktivitelerle katılımcılara eğlence alternatifleri sunan festivalde dün akşam Demir Demirkan sevilen şarkılarını kendisini dinlemeye gelen kalabalığa seslendirdi. Bu akşam Ceza yarın akşam ise Athena konser verecek.
Athena - 30.08.2018
Aytemiz Dünya Motokros Şampiyonası Türkiye Etabı'na Sponsor Oldu
Motorcu Dostu Trafik projesi kapsamında Türkiye'nin birçok ilinde hikayelerini paylaşan kadın akademisyen ve gezgin Asil Özbay, 1 Eylül Cumartesi 14.45'te Aytemiz standında motosiklet kullanıcılarıyla bir araya gelecek. Bugüne kadar yaklaşık bin 500 kişinin katıldığı Motorcu Dostu Trafik gezici etkinliklerinde Özbay, yollara dair hikayelerini, bu rotalarda dikkat edilmesi gereken konuları, güvenli sürüş tekniklerinin ve güvenlik donanımlarının hayati önemini paylaşıyor. 30 Ağustos-02 Eylül'de yapılacak Uluslararası Afyonkarahisar Motosiklet Festivali'nde Demir Demirkan (31 Ağustos Cuma), Ceza (1 Eylül Cumartesi) ve Athena (2 Eylül Pazar) konserlerinin yanı sıra 20'ye yakın çeşitli spor etkinliği de düzenlenecek.
Athena - 29.08.2018
Dünya Motokros Şampiyonası Heyecanı Afyonkarahisar'da Yaşanacak (2)
ŞAMPİYONAYA, FESTİVAL BİR RENK KATACAK Yarışlara başta Türkiye'nin birçok şehrinden motosiklet ve yarış severin katılması beklenirken, yaklaşık 5 bin yabancı izleyicinin de Afyonkarahisar'da misafir edilmesi hedefleniyor. Diğer yandan organizasyonla aynı tarihlerde etkinlik alanında 'Afyon Motosiklet Festivali' de seyircilere Türk kültürünü tanıtırken, farklı aktivitelerle katılımcılara eğlence alternatifleri sunulacak. 31 Ağustos Demir Demirkan, 1 Eylül Ceza ve 2 Eylül Athena konserlerinin yanı sıra mini golf, tırmanma duvarı, zipline, sujeti- flyboard gösterisi, canlı langırt, çocuk motosiklet eğitimi, çocuk ATV eğitimi, sokak oyunları etkinlikleri, korku evi, motosiklet araba sergisi, yerel el sanatları, çekme basket, Amerikan futbolu, rugby eğitimi ve dijital-simülatör yarış oyunları yer alacak.
Athena - 29.08.2018
Dünya Motokros Şampiyonası Heyecanı Afyonkarahisar'da Yaşanacak
ŞAMPİYONAYA, FESTİVAL BİR RENK KATACAK Yarışlara başta Türkiye'nin birçok şehrinden motosiklet ve yarış severin katılması beklenirken, yaklaşık 5 bin yabancı izleyicinin de Afyonkarahisar'da misafir edilmesi hedefleniyor. Diğer yandan organizasyonla aynı tarihlerde etkinlik alanında 'Afyon Motosiklet Festivali' de seyircilere Türk kültürünü tanıtırken, farklı aktivitelerle katılımcılara eğlence alternatifleri sunulacak. 31 Ağustos Demir Demirkan, 1 Eylül Ceza ve 2 Eylül Athena konserlerinin yanı sıra mini golf, tırmanma duvarı, zipline, sujeti- flyboard gösterisi, canlı langırt, çocuk motosiklet eğitimi, çocuk ATV eğitimi, sokak oyunları etkinlikleri, korku evi, motosiklet araba sergisi, yerel el sanatları, çekme basket, Amerikan futbolu, rugby eğitimi ve dijital-simülatör yarış oyunları yer alacak.
Athena - 28.08.2018
Geniş Haber) - İstanbul'da Tarihi Eser Operasyonu
TANESİNİ 400 BİN DOLARDAN SATMAYA ÇALIŞTILAR Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz hafta tarihi eser kaçakçılarına yönelik Beşiktaş, Fatih ve Bayrampaşa'da operasyon düzenledi. Ekipler yaptığı baskınlarda toplam 11 kişiyi gözaltına aldı. Şüphelilerin adreslerinde Yunan, Roma, Sasani ve Selçuklu Dönemlerine ait tarihi eserler ele geçirildi. Eserler arasında 2 tane el yazması altın yaldız işlemeli 600 yıllık Kuran-ı Kerim de var. Şüphelilerin tarihi el yazması Kuran-ı Kerim'lerin tanesini 400 bin dolara satmaya çalıştıkları öğrenildi.  ULUSLARARASI MÜZAYEDELERDE BİNLERCE DOLARA SATILIYOR  Tarihi eserler arasında 15 gram ağırlığında Tanrıça Athena figürlü gümüş Grek zafer paraları da var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Athena Haberleri | Athena Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Athena haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Athena kimdir, hayatı ve biyografisi. Hilal Cebeci Klibini Eleştiren Gökhan Özoğuz'a Tepki Gösterdi: İçi Boş Balonlarsınız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 02:38:19. #1.14#

title