Ataköy'deki Ölüme Atlayış ile İlgili 3 Gözaltı

Ataköy'deki Ölüme Atlayış ile İlgili 3 Gözaltı

Ataköy'de Dün 14 Katlı Binanın 11'inci Katından Atlayarak Hayatını Kaybeden Kadının Kimliği Belirlendi. Genç Kadının 34 Yaşındaki Nurinnissah Ü. Olduğu Ortaya Çıktı. Savcılığın Şüpheli Ölüm Verdiği Olayla İlgili Olarak Evde Bulunan ve Olay Sonrası Kaçan 3 Kişi Gözaltına Alındı.

Ataköy'deki Ölüme Atlayış ile İlgili 3 Gözaltı

Ataköy'de dün 14 katlı binanın 11'inci katından atlayarak hayatını kaybeden kadının kimliği belirlendi. Genç kadının 34 yaşındaki Nurinnissah Ü. olduğu ortaya çıktı. Savcılığın şüpheli ölüm verdiği olayla ilgili olarak evde bulunan ve olay sonrası kaçan 3 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Ataköy 9'ncu Kısım B-17 Blok No:46'da dün saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Bir inşaat firmasına ait evde iki kişi ile geceyi geçiren kadın sabah belirlenemeyen bir nedenle 11'inci kattan aşağıya atladı. Olay yerinde hayatını kaybeden genç kadının cesedi yapılan incelemenin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Olayın ardından güvenlik kameralarını inceleyen polis, genç kadınla olay günü birlikte olduğu tespit edilen Mustafa Ç., Ünal K., ve Mevlüt K.'yı gözaltına alındı. Bakırköy Asayiş Büro Amirliği'ndeki sorgularının ardından 3 kişi Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na sevkedildi.

Kadının psikolojik bunalımda olduğu ve geçen yıl Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde şizofren tedavisi gördüğü öğrenildi. Genç kadının ölümüyle ilgili polisin çok yönlü soruşturması ise sürüyor.