Akbank mobil şubede sorun mu var? Akbank'tan açıklama geldi! - Haberler
Haberi Paylaş

Akbank mobil şubede sorun mu var? Akbank'tan açıklama geldi!

Akbank mobil şubede sorun mu var? Akbank'tan açıklama geldi!
Haberler.com - Haberler | Gündem

Akbank kullanıcıları, mobil şubeye girmek istediklerinde eriş sorunu ile karşılaştılar ve Akbank'a neden girilmiyor, Akbank mobil şubede sorun mu var gibi soruların yanıtlarını araştırdılar. ancak sorun kısa sürede çözüldü ve sorun çözüme kavuşturuldu.

Akbank kullanıcıları mobil şubeye girmek için uygulamalarını açtıklarında erişim sorun ile karşılaştılar. Sorunu çzöen AKbank, kısa süredekullanıcılarına hizmet vermeye başladı.

AKBANK'TAN AÇIKLAMA GELDİ

Akbank tarafından yapılan açıklamada "Sistemlerimizde yaşanan kısa süreli aksaklık giderilmiş olup, hizmetlerimiz tüm kanallarımızdan devam etmektedir." denildi.

Akbank mobil şubede sorun mu var? Akbank'a neden girilmiyor? Akbank çöktü mü?

AKBANK HAKKINDA

Akbank, Ocak 1948'de Adana'da Hacı Ömer Sabancı'nın da aralarında bulunduğu bir grup iş insanı tarafından bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulmuş özel banka. Yaklaşık 94 milyar dolar seviyesindeki aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankalarından biri haline gelmiştir.[2] Akbank 2017 yılında Brand Finance tarafından hazırlanan "Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası" araştırmasında üst üste 6. Kez 'Türkiye'nin En Değerli Banka Markası' olmuştur. Akbank bu marka değeri ile dünya genelinde 500 bankanın bulunduğu listede 94. sırada yer almıştır.[3] Akbank ayrıca, 2015 yılında Brand Finance'in yaptığı "Dünyanın En Değerli 500 Markası" araştırmasında "Türkiye'nin En Değerli Markası" olmuştur. Banka'nın İstanbul'daki ilk şubesi 14 Temmuz 1950 tarihinde Sirkeci'de açılmış, 1954 yılında ise Genel Müdürlük İstanbul'a taşınmıştır. 1963 yılında tüm bankacılık işlemlerinde otomasyona geçmiştir. Banka'nın ilk yurt dışı temsilciliği Almanya'nın Frankfurt şehrinde açılmıştır. Banka, 1983 yılında ise daha sonra adı Sabancı Bank olarak değiştirilen ve yurt dışında kurulan ilk Türk özel sektör bankası olan Ak International Ltd.'i hizmete açmıştır. 1992 yılında Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., 1997 yılında Ak Yatırım Ortaklığı A.Ş., 2000 yılında Ak Portföy Yönetimi A.Ş. ve Özel Bankacılık Bölümü ve 2002 yılında Ak Emeklilik A.Ş.'yi kuran Akbank, 2005 yılında Ak Finansal Kiralama A.Ş.'yi de bünyesine katmıştır. Mayıs 2005'te Ak Emeklilik, Ak Sigorta'ya satılmıştır.

Haberler.com - Gündem

Akbank, Gündem, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title