Abdurrahim Albayrak Hastaneye Kaldırıldı
Haberler » Güncel » Abdurrahim Albayrak Hastaneye Kaldırıldı - Haber

Abdurrahim Albayrak Hastaneye Kaldırıldı

Galatasaray Medical Park - Fenerbahçe maçını izleyen Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdürrahim Albayrak rahatsızlandı.

Abdurrahim Albayrak Hastaneye Kaldırıldı

FIBA Euroleague 8'li Final karşılaşmasında mücadele eden Medical Park - Fenerbahçe mücadelesi sonrasında tatsız bir olay yaşandı.

Mücadele sırasında ve maçtan sonra sahaya atılan maytapların çıkardığı dumandan rahatsız olan fenalaştı. Strese bağlı yüksek tansiyon tanısı konunan Abdürrahim Albayrak hastaneye kaldırıldı.

Maçın ardından Fenerbahçe ve Galatasaraylı yöneticiler ile Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak'ı hastanede ziyaret etti.

Daha sonra kaldırıldığı hastamede gerekli tedavilerinin gerçekleştirilmesi üzerine Abdurrahim Albayrak hastaneden taburcu edildi.

FENERBAHÇE'DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Fenerbahçe Kulübü, FIBA Kadınlar Avrupa Ligi Sekizli Finali'ndeki Galatasaray Medical Park-Fenerbahçe maçının ardından rahatsızlık geçiren Galatasaray Kulübü yönetim kurulu üyelerinden Abdurrahim Albayrak için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Kulübün internet sitesinde yayımlanan mesajda, ''Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdürrahim Albayrak'ın geçirdiği rahatsızlık dolayısıyla hastaneye kaldırıldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Fenerbahçe Kulübü olarak Sayın Abdürrahim Albayrak'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; acil şifalar diliyoruz'' denildi.

Kaynak: Diğer

Manşet

Haberler