Haberler

Üniversitede de Kadınlar Günü etkinliği gerçekleştirildi

Güncelleme:

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Sosyal ve Kültürel Merkezi'nde Kadınlar Günü etkinliği gerçekleştirildi.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Sosyal ve Kültürel Merkezi'nde Kadınlar Günü etkinliği gerçekleştirildi.

Aralık Üniversitesinde akademik ve idari birimlerinde görev yapan akademisyen, memur, güvenlik görevlisi ve yardımcı hizmetlerdeki kadın personeller, Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun ve eşi Şehri Karacoşkun ev sahipliğinde bir araya geldi. Etkinliğe Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ruhat Yaşar, Prof. Dr. Halil Aldemir, Prof. Dr. Mehmet Ali Yıldırım ve Genel Sekreter Yardımcısı Ali Genç de katıldı.

Günün anlam ve önemine değinen KADAMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Seher Maşkaraoğlu, kadınların hayatın her alanında güçlü, mücadeleden vazgeçmeyen, kolay pes etmeyen, aynı zamanda organizasyon ve problem çözme becerileri yüksek ve yaratılış itibariyle de anaç ve merhametli insanlar olduklarını ifade etti.

Maşkaraoğlu, aile düzeninde ve medeniyet birikimin inşasında önemli bir rol üstlenen, dünyanın daha yaşanılabilir, daha huzurlu, mutlu ve güzel bir yer hale dönüştürmeye çalışan tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Rektör Karacoşkun ise konuşmalarında kadınların değerinin her zaman bilinmesi gerektiğine, onları sadece bir günle kısıtlayarak anmanın, üç beş kelam ile geçiştirmenin doğru olmadığına değindi. Karacoşkun, Kadınların yardıma ihtiyaç duymaksızın istedikleri bütün mevkilere gelebilecek güçte olduklarını vurguladı. Karacoşkun, Üniversite de cinsiyet ayrımı yapılmaksızın her bir çalışanın değerli ve önemli olduğunu ifade ederek. Kadın personellerin böyle bir organizasyonda bir araya gelmekten duyduğu mutluluğa değindi.

Rektör Karacoşkun, konuşmalarından sonra eşi Şehri Karacoşkun ile birlikte programa katılan bütün personelin Kadınlar Günü'nü kutladı.

Etkinlik, müzik resitali eşliğinde verilen kokteylin ardından üniversitenin kadın personellerine günün anısına çiçek hediye edilmesiyle sona erdi. - KİLİS

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kadınlar Günü Rektör Aralık Yerel Haberler

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
'Cumhur İttifakı'ndan ayrılacaksa Türkiye İttifakı'na gelebilir' diyen Özel'in saydığı konular Bahçeli'yi kızdıracak

"Cumhur İttifakı'ndan ayrılacaksa Türkiye İttifakı'na gelebilir" diyen Özel'in saydığı konular Bahçeli'yi kızdıracak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title