Haber : Muratpaşa'dan Çanakkale Özel Programı - Haberler

Haberi Paylaş

Muratpaşa'dan Çanakkale Özel Programı

Muratpaşa'dan Çanakkale Özel Programı

Muratpaşa Belediyesi, ANSAN ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şubesi ile birlikte, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100’üncü yıldönümü ve Şehitler Günü için özel program hazırladı.

Muratpaşa Belediyesi, ANSAN ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şubesi ile birlikte, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100'üncü yıldönümü ve Şehitler Günü için özel program hazırladı.

Muratpaşa Belediyesi, tarihin akışını değiştiren Çanakkale Zaferi ve şehitler için, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şubesi ve Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN) ile birlikte özel program hazırladı. Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100'üncü yıldönümü ve Şehitler Günü için Muratpaşa Belediyesi'nin programı kapsamında 18 mart tarihinde Muratpaşa Cami'nde şehitler için Mevlid-i Şerif okutulacak.

"Çanakkale Onurumuzdur" adı ile Muratpaşa Belediyesi'nce hazırlanan program çerçevesinde, "Çanakkale Onurumuzdur" kitabının yazarı Yavuz Ali Sakarya'nın konferansı, Aşık Kazanoğlu'nun doğaçlama ve Çanakkale türküleri ile Antalya Neveser Türk Müziği Topluluğu'nun Çanakkale ve Atatürk'ün sevdiği şarkılar dinletileri gerçekleştirilecek. - ANTALYA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Çanakkale Zaferi Muratpaşa Türkiye Antalya Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title