Haberler

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi'nde Sanayide Enerji Verimliliği Semineri Düzenlendi

Güncelleme:

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi, sanayide enerji verimliliği konusunda farkındalığı artırmak ve uygulama adımlarını ele almak amacıyla 'Sanayide Enerji Verimliliği' Seminerine ev sahipliği yaptı. Seminerde teşvikler, uygulama aşamaları ve prosedürler detaylı bir şekilde ele alındı.

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi, sanayide enerji verimliliği konusunda farkındalığı artırmak ve uygulama adımlarını ele almak amacıyla "Sanayide Enerji Verimliliği" Seminerine ev sahipliği yaptı. Seminerde teşvikler, uygulama aşamaları ve prosedürler detaylı bir şekilde ele alındı.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, enerji verimliliği konusunun sanayi için büyük önem taşıdığını vurgulayarak, bölgedeki firmaların bu alandaki potansiyelini artırmayı hedeflediklerini belirtti.

Ardından kürsüye davet edilen Kütahya Valiliği Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Albayrak, sanayide enerji verimliliği konusundaki önemli adımları ve devletin sağladığı destekleri anlattı.

Seminerin moderatörlüğünü üstlenen Dumlupınar Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Hasan D. Yıldızay, katılımcılara seminerin akışını sağladı ve soruları yönlendirdi.

Seminerde konuşmacı olarak yer alan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı İl Müdürü Fatih Mehmet Kılıç, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji Verimliliği ve Çevre Dairesi Başkanlığı'ndan Emrah Berat Birsen ve Sanayi Enerji Etüd Uzmanı Zeki Korkmaz, sanayide enerji verimliliği konusunda önemli bilgiler paylaştılar. Sunumlarında, teşviklerden uygulama aşamalarına kadar detaylı bilgi vererek, firmalara yol gösterdiler.

Seminer, katılımcıların interaktif bir şekilde bilgi alışverişi yapmasına ve önemli soruların yanıtlanmasına imkan sağladı. Katılımcılar, sanayide enerji verimliliği konusundaki farkındalıklarını artırarak, bu alanda daha etkin adımlar atma fırsatı buldular. Soru ve önerilerin alınmasının ardından seminer son buldu. - KÜTAHYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Organize Sanayi Bölgesi Kütahya Çevre Enerji Yerel Ekonomi Güncel Haberler

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Sele kapılan 2 çocuk sürüklenerek aracın altına girdi! Yüreklerin ağza geldiği anlar kamerada

Sele kapılan 2 çocuk sürüklenerek aracın altına girdi! Yüreklerin ağza geldiği anlar kamerada

Üsküdar'da kahvehanede çıkan çatışma İsrail Dışişleri Bakanlığı'nı harekete geçirdi

Üsküdar'da kahvehanede çıkan çatışma İsrail Dışişleri Bakanlığı'nı harekete geçirdi

Bakmadan Geçme

BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 24-25 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Yeni Call of Duty oyununun ismi resmi olarak açıklandı! Call of Duty: Black Ops 6 tanıtım tarihi duyuruldu Vakıfbank çöktü mü? Vakıfbank mobil uygulaması neden açılmıyor? Yalı Çapkını CANLI İZLE! 24 Mayıs Yalı Çapkını 71. bölüm CANLI YAYIN! Yalı Çapkını FULL İZLE! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 23-24 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! FENERBAHÇE BEKO- PANATHINAIKOS MAÇI CANLI İZLE! #127936 Fenerbahçe- Panathinaikos maçını canlı (HD) izleme linki! FENERBAHÇE BEKO- PANATHINAIKOS FİNAL FOUR maçı ne zaman? Fenerbahçe- Panathinaikos maçı saat kaçta hangi kanalda? #127936 ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 24-25 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 24-25 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! Dolu yağışı sırasında nelere dikkat edilmeli? Araç kaplama doludan korur mu? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 24-25 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi! 25 Mayıs Cumartesi 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 25 Mayıs burç yorumları nedir? Sokak köpekleri uyutulacak mı? Fatih Erbakan ne dedi? CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 24 Mayıs günün maçları nereden izlenir? SEN BÜYÜMEYE BAK İZLE FULL TEK PARÇA İZLE! Sen Büyümeye Bak nereden izlenir?
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title