Haberler

Gaziantep'te İşaret Dili Kursu Başladı

Gaziantep Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu ve Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) işbirliği çerçevesinde düzenlenen işaret dili kursu, 80.Yıl Öğrenci Kültür Merkezi'nde başladı.

Gaziantep Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu ve Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) işbirliği çerçevesinde düzenlenen işaret dili kursu, 80. Yıl Öğrenci Kültür Merkezi'nde başladı.

Kursun açılış törenine Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Türkay Dereli, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Murat Ağarı, Genel Sekreter Ercan Eroğlu, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yunus Emre Tansü, Kültür Müdürü Öğretim Görevlisi Mustafa Arslan, Atatürkçü Düşünce Topluluğu Öğrenci Temsilcisi Arif Yıldız ve kurs öğrencileri katıldı. Açılışta konuşan Rektör Danışmanı Doç. Dr. Murat Ağarı, "Böyle bir çalışmadan dolayı Akademik Danışman Yrd. Doç. Dr. Yunus Emre Tansü ve TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanı Özgür Akıl'a teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Kursun 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde başlatılmasının çok anlamlı olduğunu söyleyen Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yunus Emre Tansü ise, "Bu kursu üniversitemiz öğrencilerine sağlayan TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanı Özgür Akıl'a, eğitmenimiz Abdulkadir Evci'ye, katkılarından dolayı Kültür Müdürlüğü personeli ve Kültür Müdürü Öğretim Görevlisi Mustafa Arslan'a, Lütfiye Özmarangoz'a, her zaman topluluk çalışmalarımıza destek sağlayan Genel Sekreterimiz Erkan Eroğlu'ya, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Türkay Dereli ve Prof. Dr. Fahrettin Göğüş'e ve Rektörümüz Prof. Dr. M. Yavuz Coşkun'a teşekkür ediyorum" diye konuştu. - GAZİANTEP

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Gaziantep Üniversitesi Mustafa Kemal Atatürk Türkiye Dereli Yerel Haberler

EURO 2024 finalinin heyecanına dayanamayan Bursalı vatandaş hayatını kaybetti

EURO 2024 finalinin heyecanına dayanamayan Bursalı vatandaş hayatını kaybetti

Cezaevine uyuşturucu sokup, ticaret yaptığı iddia edilen avukat için 20 yıla kadar hapis istemi

Cezaevine uyuşturucu sokup, ticaret yaptığı iddia edilen avukat için 20 yıla kadar hapis istemi

CHP lideri Özgür Özel, 15 Temmuz gecesini anlattı! Kılıçdaroğlu detayı hayli enteresan

CHP lideri Özgür Özel, 15 Temmuz gecesini anlattı! Kılıçdaroğlu detayı hayli enteresan

Bakmadan Geçme

15 Temmuz'da sela okunacak mı? 15 Temmuz'da sela saat kaçta, nerede okunacak? Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Bu hafta Kabine Toplantısı gündemi nedir? YKS ne zaman açıklanacak 2024? TYT- AYT sonuçları ne zaman açıklanacak? YKS sonuçları sorgulama ekranı! KPSS ALAN SINAV TARİHLERİ 2024! KPSS Alan Bilgisi 1. 2. ve 3. oturumlar ne zaman, saat kaçta başlıyor? KPSS sonuçları hangi tarihte açıklanıyor? MasterChef'te ana kadroya giren 4. isim kim olacak? MasterChef yeni bölüm fragmanı izle! Bu akşam hangi diziler ve filmler var? 15 Temmuz TV yayın akışı! Bugün TV'de neler var? Sandık Kokusu Gülnaz kim? Gözde Seda Altuner kimdir, kaç yaşında? 15 Temmuz'da borsa açık mı, kapalı mı? Borsa 15 Temmuz'dan sonra ne zaman açılacak? 15 Temmuz'da sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? 15 Temmuz hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? 15 Temmuz'da eczaneler açık mı, kapalı mı? 15 Temmuz'da eczaneler çalışıyor mu, nöbetçi eczane nerede? 15 Temmuz hangi yıl oldu, önemi nedir? 15 Temmuz darbe girişiminde kaç kişi öldü, ne oldu? 15 Temmuz'da kargo açık mı, kapalı mı? 15 Temmuz Pazartesi günü kargolar çalışıyor mu, saat kaçta açılıyor? 15 TEMMUZ MESAJLARI VE SÖZLERİ: 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı! 15 Temmuz darbe girişimi kısa, yeni, anlamlı ve uzun sözler! 15 Temmuz'da otobüsler bedava mı? İstanbul, Ankara, İzmir 15 Temmuz'da toplu taşıma ücretsiz mi? BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 15 Temmuz günü maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi?
21 senede 2 kez baypas 27 kez anjiyo oldu; 74 yaşında kalbinin delik olduğunu öğrendi

21 senede 2 kez baypas 27 kez anjiyo oldu; 74 yaşında kalbinin delik olduğunu öğrendi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title