Haberler

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba; "İlhan Cihaner'e Güvenilseydi, 15 Temmuz Darbe Girişimi Olmazdı"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba; "İlhan Cihaner'e güvenilseydi, 15 Temmuz darbe girişimi olmazdı" ERZİNCAN - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "İlhan Cihaner gibi insanlar cezaevine atılmasaydı İlhan Cihaner'e güvenilseydi, 15 Temmuz darbe girişimi olmazdı"...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba; " İlhan Cihaner'e güvenilseydi, 15 Temmuz darbe girişimi olmazdı"

ERZİNCAN - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "İlhan Cihaner gibi insanlar cezaevine atılmasaydı İlhan Cihaner'e güvenilseydi, 15 Temmuz darbe girişimi olmazdı" diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcıları Selin Sayek Boke ve Veli Ağbaba, İstanbul Milletvekili Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis Üyesi İlhan Cihaner, Erzincan'da vatandaşlarla buluştu.

Erzincan'da bir düğün salonunda düzenlenen programda katılımcılara hitap eden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Aslında o zaman İlhan Cihaner'e yapılan şey eğer o zaman İlhan Cihaner'in sözü dinlenseydi. İlhan Cihaner gibi insanlar cezaevine atılmasaydı İlhan Cihaner'e güvenilseydi. 15 Temmuz darbe girişimi olmazdı." diye konuştu.

16 Nisanda sadeleştirilmiş bir seçim olduğunu söyleyen İstanbul Milletvekili Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis Üyesi İlhan Cihaner konuşmasında bu seçimin siyasi parti seçimi olmadığına dikkat çekerek, nasıl bir Türkiye'de yaşanılacağına karar verilecek olan bir seçim olduğunu belirtti.

Milletvekili Cihaner, konuşmasının devamında; "Dünya da böyle bir sistem yok. Bu ucube bir sistem. Ben inanıyorum ki eğer bu referandumdan hayır çıkarsa Türkiye'nin eşit, özgür tüm iç çatışmalarında barışçıl çözümü yakalamış, bir başlangıç yapması için inanılmaz umutlanacağımız bir sonuç çıkacak önümüze diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcıları Selin Sayek Boke ve Veli Ağbaba, İstanbul Milletvekili Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis Üyesi İlhan Cihaner, vatandaşlara ile selamlaşıp, fotoğraf çektirdiler.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cumhuriyet Halk Partisi İlhan Cihaner Veli Ağbaba Erzincan Politika Haberler

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Mezuniyet töreninde protesto! Öğrenciler kendilerini tehdit eden müdüre sırtlarını döndü

Mezuniyet töreninde protesto! Öğrenciler kendilerini tehdit eden müdüre sırtlarını döndü

Bakmadan Geçme

Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'ta sorun mu var, neden açılmıyor? 25 Mayıs Cumartesi Whatsapp sorunları! FA Cup Finali hangi kanalda? FA Cup Manchester City - Manchester United maçı nereden izlenir? Bridgerton 3. sezon 2. kısım ne zaman? Bridgerton 3. sezon 2. kısım hangi tarihte yayınlanacak? Trendyol Express Pazar günü çalışıyor mu? Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu, açık mı 2024? Pril boykot mu? Pril İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Pril Türk malı mı, sahibi kim? Aras Kargo Cumartesi çalışıyor mu? Aras Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu, kargo kabul ediyor mu 2024? Elazığspor - Orduspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Elazığspor - Orduspor maçı nereden izlenir? Bingo boykot mu? Bingo İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Bingo Türk malı mı, sahibi kim? Osman Beşel olayı ne? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel neden darp edildi? Osman Beşel kimdir? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel hangi partiden seçildi? KURBAN BAYRAMINA KAÇ GÜN KALDI 25 MAYIS 2024: Kurban bayramı ne zaman, hangi tarihe denk geliyor? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 25 Mayıs Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? 25 Mayıs hangi burç? 25 Mayıs'ta doğanlar hangi burç oluyor? 25 Mayıs tarihi hangi burç olur? 25 MAYIS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak?
Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP'ye ithamlar ayağımızın altındadır, zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacak

Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP'ye ithamlar ayağımızın altındadır, zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title