Haberler

Bursa'da yüzlerce kişi şehitler için yürüdü

Güncelleme:

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Şehit ve Gaziler Derneği ile birlikte 'Teröre Lanet Şehitlerimize ve Gazilerimize Saygı Yürüyüşü' gerçekleştirildi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Şehit ve Gaziler Derneği ile birlikte 'Teröre Lanet Şehitlerimize ve Gazilerimize Saygı Yürüyüşü' gerçekleştirildi. Yüzlerce kişi, şehitlerin fotoğrafları ve Türk bayrakları ile şehrin merkezinde teröre lanet okudu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Şehit ve Gaziler Derneği ile birlikte düzenlendiği 'Teröre Lanet Şehitlerimize ve Gazilerimize Saygı Yürüyüşü' Heykel'deki Atatürk Anıtı önünden başladı. İnönü ve Cumhuriyet Caddesi üzerinde yürüyen içinde gazilerin de bulunduğu yüzlerce kişi terörü lanetleyerek şehitleri andı. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda yürüyüşünü sonlandıran kalabalık şehitlerin fotoğrafları ile birlikte basın açıklamasında bulundu.

Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Metin Şenol, "Terör, masum insanların hayatları tehdit etmektedir. Bu tehdidin insanlar üzerindeki yansımalarını yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Bu sebeple her türlü terörü lanetliyoruz. Karşısında azimle durmaya devam edeceğiz. Hain terör örgütü 12 gün önce kahraman Mehmetçiklerimizi şehit etti. Bugün vatanımızın birlik ve bütünlüğü uğruna canlarını feda eden 12 kahraman Mehmetçiğimiz ve tüm şehitlerimizi anmak için buradayız. Ölürsem şehit kalırsam gazi olurum deyip yola çıkan 12 kahraman evladımız vatan uğruna ölüme koşarcasına yürüdü" ifadelerini kullandı. - BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa Terör Yerel Haberler

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Doğum teşvik paketi geliyor! Doğum izninin uzatılması da kira ve kreş desteği de masada

Doğum teşvik paketi geliyor! Doğum izninin uzatılması da kira ve kreş desteği de masada

Bakmadan Geçme

Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? EURO 2024 Türkiye- Portekiz hangi kanalda? #9917 22 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 22 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 22 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 22 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 22 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Arda Güler Portekiz maçında oynayacak mı? Arda ilk 11'de mi? Avrupa Şampiyonası Finali ne zaman? EURO 2024 ne zaman bitiyor? Fransa sembolü neden horozdur? Hollanda forması neden turuncu? Hollanda neden portakal renginde? #129300 #9917 Hollanda Fransa maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hollanda Fransa maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Hollanda Fransa maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Hollanda Fransa maçı ne oldu? Hollanda Fransa maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hollanda Fransa EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! HOLLANDA FRANSA CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! EURO 2024 gruptan kaç takım çıkıyor, 3.'ler çıkıyor mu? #9917 Filenin Sultanları elendi mi? A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL elendi mi? #129300 #127952 Mbappe neden yok, sakat mı cezalı mı? Mbappe oynayacak mı EURO 2024 (Hollanda – Fransa)? #129300 #9917
Diyarbakır ve Mardin'deki anız yangınlarında hayatını kaybedenlerin sayısı 11'e yükseldi

Diyarbakır ve Mardin'deki anız yangınlarında hayatını kaybedenlerin sayısı 11'e yükseldi

title