Haberler

Rockstar'ın GTA 6 duyurusu, fragman bile çıkmadan rekor kırdı

Son Güncelleme:
Abone Ol

Rockstar Games'in kurucularından Sam Houser'ın paylaştığı GTA 6 fragman duyurusu, Twitter'da rekor bir etkileşim aldı. İşte detaylar…

Rockstar Games'in yaklaşmakta olan Grand Theft Auto oyunu için dünya çapında oluşan büyük beklentinin çarpıcı bir göstergesi olarak, sadece GTA 6 fragmanının duyurulması bile sosyal medyada rekor kırdı. Fragman ya da ekran görüntüsü gibi herhangi bir görsel malzeme olmamasına rağmen, Rockstar'ın kurucu ortağı Sam Houser tarafından yapılan açıklama, oyun camiasında ve ötesinde şok dalgaları yarattı.

GTA 6 FRAGMANI ARALIK AYINDA GELECEK

Rockstar Games, GTA 6 fragmanına ilişkin planlarını Aralık ayı başında dört bölümden oluşan bir tweet aracılığıyla stratejik olarak açıkladı. Merakla beklenen oyundan sadece tek bir söz içeren bu basit gibi görünen duyuru, 24 saatlik şaşırtıcı derecede kısa bir süre içinde en çok beğenilen oyun tweeti haline geldi. Son sayıma göre tweet 1,5 milyon beğeni ve 164,3 milyon görüntüleme alarak Grand Theft Auto serisine duyulan benzersiz ilginin altını çizdi.

GTA'ya yönelik küresel hayranlık, oyun haberleri alanını aşarak ve dünya çapında geleneksel haber kanallarına sızarak benzeri görülmemiş boyutlara ulaştı. Oyunlarla ilgili içeriklere nadiren yer veren yayın organları bile çığır açan duyuruyu haberleştirmek zorunda kalarak GTA serisinin kültürel etkisini ve yaygın ilgisini vurguladılar.

Grand Theft Auto serisinden sorumlu yayıncı Take-Two Interactive, GTA 6'nın geliştirilmesinin programa uygun şekilde devam ettiğine dair güvence vererek yatırımcıların endişelerini gidermeye çalıştı. Özellikle de olası bir seslendirme sanatçısı grevinin oyunun ilerleyişini sekteye uğratmayacağını vurguladılar. Ancak, büyük heyecana rağmen Take-Two Interactive belirli bir çıkış tarihi vermekten kaçındı ve bunun yerine oyunun Mart 2025'ten önce piyasaya çıkacağına dair belirsiz bir vaatle hayranlarını merakta bırakmayı tercih etti.

Kim bilir fragman çıktığı zaman nasıl bir etkileşim alacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Rockstar Games Gamegar Teknoloji Haberler

Bakmadan Geçme

Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? MasterChef kaptanlık düellosu kim kazandı (Tahmin oyunu)? 4 Aralık (Sergen / Kıvanç) Eren – Hasan düello kim kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title