Tbf Başkan Adayı Lutfi Arıboğan Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Tbf Başkan Adayı Lutfi Arıboğan Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

12.05.2015 09:21 | Son Güncelleme: 12.05.2015 09:21
Tbf Başkan Adayı Lutfi Arıboğan Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) başkanlığına aday olan Lutfi Arıboğan’ın temasları İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ziyareti ile devam etti.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) başkanlığına aday olan Lutfi Arıboğan'ın temasları İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ziyareti ile devam etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'ne gelişinde kulüp yöneticileri tarafından karşılanan Arıboğan, basketboldaki gelecek planları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü genel sekreteri Yavuz Selim Tuncer ve kulüp yöneticisi Orhan Erdemir de Lutfi Arıboğan'ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, basketbolda yeni dönemde Türk takımlarının Avrupa'da ve dünyada grafiğinin yükselme potansiyelinden bahsederek doğru yönetim politikaları ile başarının sürdürebilir hale geleceği inancında olduklarını ilettiler. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title