Tatlıses'in Eşi, 'Sabır Makamı'nda

Tatlıses'in Eşi, 'Sabır Makamı'nda

Ömer ŞULULŞANLIURFA, (DHA)- ŞANLIURFA Belediyesi tarafından yaptırılan 'İbrahim Tatlıses Müzik Müzesi' açılışına gelen türkücü İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız, kızı Elif Ada ile birlikte Hz.

Tatlıses'in Eşi, 'Sabır Makamı'nda

Ömer ŞULULŞANLIURFA, (DHA)- ŞANLIURFA Belediyesi tarafından yaptırılan 'İbrahim Tatlıses Müzik Müzesi' açılışına gelen türkücü İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız, kızı Elif Ada ile birlikte Hz. Eyüp Peygamber'in Sabır Makamı'nı ziyaret etti. Dua edip şifalı olduğuna inanılan sudan içen Yıldız'a, Tatlıses'in ilk eşi Adalet'ten olma kızı Gülden Tatlı da eşlik etti.

Şanlıurfa Belediyesi tarafından Harran Kapı Mahallesi'nde 'İbrahim Tatlıses Müzik Müzesi'nin açılışı, dün türkücü İbrahim Tatlıses tarafından yapıldı. Tatlıses ile birlikte Şanlıurfa'ya gelen Ayşegül Yıldız, bugün öğle saatlerinde kızı Elif Ada ve Tatlıses'in ilk eşinden olan kızı Gülden Tatlı ile birlikte Hz. Eyüp Peygamber'in Sabır Makamı'nı ziyaret etti. Burada şifalı olduğu inanılan sudan içen Yıldız, dua ettikten sonra makamdan ayrılarak, konakladıkları otele döndü. Tatlıses ailesinin akşam saatlerinde İstanbul'a dönmesi bekleniyor.

Kaynak: DHA