Saldırıların hedefindeki Ebrar Karakurt'un 'Athena'lı göndermesine destek geldi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Saldırıların hedefindeki Ebrar Karakurt'un 'Athena'lı göndermesine destek geldi

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Kadın Voleybol Takımı'nın yıldızı Ebrar Karakurt, kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğraf yüzünden büyük eleştiri alırken, çeşitli saldırıların da hedefi oldu. Yaşananların ardından Ebrar, Athena'nın 'Ben böyleyim' şarkısını paylaştı. Milli Takım'ın sporcuları da Ebrar paylaşımı yaparak, arkadaşlarına destek oldu. Spor ve sanat dünyasından da çokça destek mesajı geldi.

2020 Tokyo Olimpiyatları'nda beşinci olan ve Avrupa Şampiyonası'na başlayacak Kadın Voleybol Takımı'nda Ebrar Karakurt, saha içindeki oyunu değil özel yaşantısıyla ilgili saldırıların hedefinde. Ebrar Karakurt, geçtiğimiz günlerde kız arkadaşıyla paylaşım yaptıktan sonra gündemin merkezine düştü. Ebrar'a çok sayıda saldırgan mesaj atan oldu.

'BEN BÖYLEYİM'

Ebrar Karakurt bunların ardından 'Ben böyleyim' şarkısıyla kendisini hedef alanlara mesaj yolladı. Takım arkadaşları da Ebrar'ın bu tutumunu destekledi.

'SEN HEP MUTLU OL'

Tuğba Şenoğlu, Simge Aköz, Naz Aydemir Akyol, Kübra Akman, Hande Baladın gibi yıldızlar da Ebrar paylaşımı yaptı. Takım içinde çok sevilen bir isim olan Ebrar'a arkadaşları da destek çıktı.

Saldırıların hedefindeki Ebrar Karakurt'un 'Ben böyleyim' göndermesine takım arkadaşlarından destek geldi

Saldırıların hedefindeki Ebrar Karakurt'un 'Ben böyleyim' paylaşımına takım arkadaşlarından destek geldi

Saldırıların hedefindeki Ebrar Karakurt'un 'Ben böyleyim' paylaşımına takım arkadaşlarından destek geldi

Saldırıların hedefindeki Ebrar Karakurt'un 'Ben böyleyim' göndermesine arkadaşlarından da destek geldi

Saldırıların hedefindeki Ebrar Karakurt'un 'Ben böyleyim' paylaşımına takım arkadaşlarından destek geldi

Saldırıların hedefindeki Ebrar Karakurt'un 'Athena'lı göndermesine destek geldi
Haberler.com - Spor Haberleri
Ömer Özarslan
Haberler.com Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (14)
kadir AKPINAR:ulan ne kadar sapkınlaşmaya meyilli insan müsvettesi varmış ülkede
Halit Dursun:bunlar mi örnek olacaklar genclere ?? bilincli yapiliyor iste... türk halkini genclerini escinsellik normalmis gibi servis ediliyor.... yazik yazik birde milli oyuncu :(((( voleybol takimimiz elendi diye üzülmüsdüm bunun böyle oldugunu bilseydim hic gece yarisi kalkip kore macina bakmazdim bile.... ahireti düsünen yok dünyaya kazikmi cakacaksiniz ??? hic bir sekilde bu tür iliskileri kabul etmiyorum ... dinimde yasak olandir escinsellik...
Gul Yakar:Lut kavmı Allah ın sapkınlıkları yüzünden helak ettıgı başlarına balçıktan taşlar yağdırdığı pıslık bır kavımdır.ne Kurandan nede sünnetten bı haberi olmayan acınası ınsanların özgürlük adı altında yaptıkları ve bunlara destek veren aydın!! Medenı ve modern!!! Cahıllerı Bır müslüman olarak Allah a havale edıyorum
500