Roberto Carlos Sözleşmesini Yenileyemedi

Roberto Carlos Sözleşmesini Yenileyemedi

Real Madrid'in Brezilyalı Yıldız Futbolcusu Roberto Carlos, Sözleşmesini Yenilemek İçin Kulübünden Halen Telefon Beklediğini Söyledi.

Roberto Carlos Sözleşmesini Yenileyemedi

Real Madrid'in Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos, sözleşmesini yenilemek için kulübünden halen telefon beklediğini söyledi.

Real Madrid Kulübü'nün geçen yıl 20 Kasım'da yaptığı açıklamada, Jose Maria Gutierrez (Guti) ve Roberto Carlos'un sözleşmelerinin yenileneceğini duyurulmasından 2 gün sonra Guti ile 2010 yılına dek yeni sözleşme imzalanırken, Roberto Carlos konusunda belirsizlik sürüyor.

Brezilyalı savunma oyuncusu, "Bana sorduklarında her zaman herşeyi düzeltmek için haftaya Mijatoviç ile masaya oturacağız diyorum. Bir anlaşma sağlanması için kulübün telefonunu bekliyorum" dedi.

Mevcut sözleşme gereği, sözleşmesinin otomatik olarak uzaması için sezon boyunca en az 40 maça çıkması gerektiğini hatırlatan Roberto Carlos, son dönemlerde Real Madrid'de sürekli polemikler yaşandığından bekletilmesinin normal olduğunu kaydetti.

"Herkes biliyor ki kariyerimi Real Madrid'de sona erdirmek istiyorum. Oturup, enine boyuna konuşmak gerek" diyen Carlos, ne istediğini çok iyi bildiğini, sabırlı olup endişeye kapılmayacağını sözlerine ekledi.

Kaynak: AA