Haberler

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş Depremzedelere Bağış Yapılmasını İstedi

Güncelleme:

Göreve yeni başlayan Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, çiçek ve hediyeler yerine depremzedelere bağış yapılmasını istedi. Vali Demirtaş, hesap numaralarını paylaştı.

Göreve yeni başlayan Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, kendisine gönderilecek çiçek ve hediyeler yerine depremzedelere bağış yapılmasını isteyerek örnek bir davranışa imza attı.

Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Bursa Valiliği görevine atanan Vali Mahmut Demirtaş, 20 Ağustos 2023 tarihinde görevine başladı. Valilikteki töreninin ardından Vali Mahmut Demirtaş, sırasıyla Emir Sultan Türbesi, Osmangazi ve Orhangazi Türbeleri, Muradiye Külliyesi ile Muradiye Kur'an ve El Yazmaları Müzesi'ni ziyaret etti.

Bursa Valisi Demirtaş, örnek hareket de imza attı. Göreve başlaması sebebiyle çiçek ve hediye yerine depremzedelere bağış yapılmasını isteyen Vali Demirtaş, hesap numaralarını paylaştı.

Ayrıca, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Ömer Gülmüş, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Mahmut Şahin ve Başsavcı Vekili Hakan Demirci ve 11. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Basri Alagöz de Vali Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. - BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Mahmut Demirtaş Bursa Toplum Politika Haberler

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye 'asgari ücret' çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye "asgari ücret" çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

CHP'li Yazgan'dan AK Parti için sert sözler: Kılımız kıpırdamaz

CHP'li Yazgan'dan AK Parti için sert sözler: Kılımız kıpırdamaz

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title