Ordu: Ordu'daki Trafik Kazası

Ordu: Ordu'daki Trafik Kazası

Ordu'nun İkizce İlçesi'nde, Bir Pazarlama Minibüsünün Şarampole Yuvarlanarak Yanması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında Aynı Aileden 4 Kişi Yanarak Hayatını Kaybetti.

Ordu: Ordu'daki Trafik Kazası

Ordu'nun İkizce İlçesi'nde, bir pazarlama minibüsünün şarampole yuvarlanarak yanması sonucu meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 4 kişi yanarak hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre kaza, İkizce İlçesi Fatih Mahallesi'nde saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Samsun'un Çarşamba İlçesi'nden geldikleri Yoğunoluk Beldesi'ndeki pazardan geri dönerken virajı alamayarak şarampole yuvarlanan 55 RR 375 plakalı minibüste yangın çıktı. Yaklaşık 10 metre yuvarlanan ve ağaçlara takılarak duran minibüste sıkışan ve çıkamayan Şevki Artlı (65), Sıdıka Artlı (55), Ayhan Artlı (30) ve Murat Artlı (14) yanarak hayatını kaybetti. Kazada aracın içinde sıkışan cesetler, İkizce Belediyesi İtfaiyesi ve vatandaşların 3 saatlik bir çalışması sonucu çıkartılabildi. Kazayı haber alarak olay yerine gelen ölenlerin yakınları ise, gözyaşlarına hakim olamadı. Minibüsün içinde tuhafiye malzemeleri olduğu öğrenildi.

Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: İHA