Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler
Haberler » Yerel » Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler - Haberler

Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler

Mersin'in Alt Birim Toroslar Belediyesi, Mersin'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Futbol Turnuvası Düzenliyor.

Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler

Mersin'in alt birim Toroslar Belediyesi, Mersin'in düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri kapsamında futbol turnuvası düzenliyor.


3 Ocak Mersin'in düşman işgalinden kurtuluşunun 85. yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen "Kurtuluş Kupası Resmi Kurumlar Arası Futbol Turnuvası"nda maçlar, 35'er dakikalık 2 devre halinde Toroslar Belediyesi 3 Ocak Kompleksi'nde oynanacak ve takımlar 20'şer futbolcu ile katılacak. Karşılaşmalarda profesyonel futbol kuralları geçerli olacak. Turnuvaya katılacak kurumların, en geç 13 Aralık Çarşamba günü mesai bitimine kadar Toroslar Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü'ne takımları ile ilgili gerekli belgeleri getirmeleri gerektiği belirtildi.


İlk 3'e girecek takımların yanı sıra "En centilmen takım", "Gol kralı" ve "En iyi kaleci" ödüllerinin de verileceği turnuvayla ilgili açıklama yapan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, amaçlarının hem kurumlar arası ilişkileri güçlendirmek hem de Mersin'in düşman işgalinden kurtuluşunun 85. yıldönümü kutlamalarına renk katmak olduğunu kaydetti.


Turnuvanın fikstür çekimi, 13 Aralık Çarşamba günü Toroslar Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda yapılacak toplantının ardından belirlenecek.


(MT-MT-Y)

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler

Yerel

Son Dakika Haberleri