Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun Ayrılık Kararı Aldığı İddiası Gündeme Bomba Gibi Düştü - Haberler
Haberi Paylaş

Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun Ayrılık Kararı Aldığı İddiası Gündeme Bomba Gibi Düştü

Haberler.Com - Magazin

Güzel oyuncu Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu'nun ayrılık kararı aldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Beren Saat'in 5 gün önce evi terk ettiği ileri sürüldü.

Fransa'da geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda bir kanal yöneticisinin ve oyuncu meslektaşının tacizini açıklayarak gündeme damga vuran Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu ayrılıyor. Beren Saat'in 5 gün önce evi terk ettiği ve eşyalarını taşıdığı ortaya çıktı.

PROBLEMLERİN ÜSTESİNDEN GELEMEDİLER

Yaklaşık 4 yıl önce Los Angeles'in kumsal kasabası Malibu'da evlenen ünlü çiftin ayrılık kararı aldığı öğrenildi. Çiftin bir süredir sorun yaşadığı ve bu problemlerin üstesinden gelemedikleri ileri sürüldü.

2.5 YILLIK BİRLİKTELİĞİN ARDINDAN EVLENMİŞLERDİ

Yaklaşık 2.5 yıllık birlikteliğin ardından evlenme kararı alan Beren Saat ve Kenan Doğulu 30 Temmuz 2014 yılında dillere destan bir düğün ile hayatlarını birleştirmişti. Los Angeles Malibu sahilinde düğün yapan çift magazin gündeminden düşmemişti.

Haberler.Com - Magazin

Kenan Doğulu Beren Saat Fransa 5G Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (27)

İş yapamaz oldular:

Evliliği bozdular

Murat:

beren terrör sempatizani ve avrupa sevdalisi sen bu paralari türkiyede kazandin keske biraz laik olabilseydin bunlara !!! dizilerine artik kimse bakmiyor kimse adam yerine koymuyor

SİVASLI İBOCAN:

Kerem kapıya sünger yapıştır , ses yapmasın. . . Herkesin kapı çarpanı var amma , çarpan BEREN değil. . .

Tüm 27 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title