Haberler

Ahu Tuğba'nın Kızının Büyük Başarısı

Güncelleme:

Bodrum ilçesinde tatilini geçiren Oyuncu Ahu Tuğba, kızına Amerika'da gösterdiği başarı nedeniyle at hediye etti.

Bodrum ilçesinde tatilini geçiren Oyuncu Ahu Tuğba, kızına, Amerika'da gösterdiği başarı nedeniyle bir at hediye etti.

Calvin'e, Bodrum'a bağlı Gümüşlük beldesinde bulunan Victoria at çiftliğinden Shetland türü bir at hediye edildi. Ünlü oyuncu Ahu Tuğba ve çiftlik işletmecisi tarafından hediye edilen at, ünlü oyuncunun kızını oldukça heyecanlandırdı. Önce atla gezintiye çıkan anne kız büyük keyif duydu. Ardından kızına hediye ettiği atı gösteren Ahu Tuğba ve at çiftliğinin işletmecisi Şeyda Durdu, "bu at senin başarının hediyesidir" dedi.

Atı gören Anjelic Calvin de şaşkınlığını gizleyemedi. Calvin, çok mutlu olduğunu belirterek "böyle bir hediye alacağım aklıma bile gelmezdi. Hayatımda aldığım en güzel hediyedir" dedi.

Ünlü oyuncu Ahu Tuğba ise kızının atları sevdiğini belirterek şöyle konuştu: "Amerika'da çok büyük başlarılara imza attı. Onun için böyle bir sürpriz yapmayı düşündüm. Victoria at çiftliğindeki arkadaşlarım Anjelic'in başarısını duyunca böyle bir hediye vermek istediler ben yok dedim önce sonra ortaklaşa bir at alarak Anjelic'e hediye ettik"

At çiftliğinin işletmecisi Şenay Durdu, Anjelic'in başarısının ödüllendirilmesi gerektiğini ifade ederek şunları söyledi: "Ahu hanımı yıllardır tanırız kızının böyle bir başarı getirmesi bizi onurlandırdı. Biz de bir midilli cinsi at hediye etmek istedik. Artık at onundur."

Anjelic Kavlin Amerika'nın Florida eyaletindeki The Everglades Üniversitesi'nde okuyor. Üniversitede yapılan bir sınavda yüzde 99'luk not ortalaması ile politika alanında eyalet birincisi olmuş ve okuduğu üniversiteyi de Amerika'da dereceye sokmuştu. Eski senato üyesi Prof. Dr. Minshika Jett'in öğrencisi olan Calvin, öğretmeninin desteğiyle birlikte Beyaz Saray'a davet edildi. Yarın Amerika'ya dönecek olan Calvin, Barak Obama'nın davetlisi olarak Beyaz Saray'a gidecek.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Magazin

Amerika Birleşik Devletleri Ahu Tuğba Calvin Bodrum Magazin Haberler

İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler güçlükle kontrol altına alındı

İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler güçlükle kontrol altına alındı

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

AK Partili Türkeş'ten sokak hayvanları düzenlenmesine tepki: Bu doğru bir şey değil

AK Partili Türkeş'ten sokak hayvanları düzenlenmesine tepki: Bu doğru bir şey değil

Bakmadan Geçme

Pazar günü eczaneler açık mı, kapalı mı? 21 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir nöbetçi eczaneler! Baraj doluluk oranı 21 Temmuz | Baraj doluluk seviyesi nedir? İSKİ baraj doluluk oranı yüzde kaç? Resmi Gazete bugün (21 Temmuz) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! TRT 1 YAYIN AKIŞI 21 TEMMUZ: Bu akşam TRT 1'de hangi dizi ve filmler var? Akın Akınözü kimdir? Akın Akınözü kaç yaşında ve nereli? 21 Temmuz TV yayın akışı! Bu akşam TV'de hangi diziler, filmler var? 21 Temmuz Pazar ATV, Kanal D, Star, Show'da neler var? 21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title