Haberler

Eşiyle Birlikte Uyurken Koruyucu Babalığını Yaptığı Kızı Hamile Bıraktı

Güncelleme:

İngiltere'de eşiyle birlikte uyuyan 58 yaşındaki adamın, koruyucu babalığını yaptığı genç kızı hamile bıraktığı mahkemede ortaya çıktı.

İngiltere'nin Leicester şehri kraliyet mahkemesinde görülen davada, kurbanın kimliğini gizli tutmak amacıyla ismi açıklanmayan 58 yaşındaki adamın, koruması ve bakımı altına verilen kıza esrar temin ettiği ve kızı iki kez hamile bıraktığı ortaya çıktı.

ESRAR TEMİN EDİP İKİ KEZ HAMİLE BIRAKTI

Adı açıklanmayan adamın, kendisine 'baba' diyen genç kıza cinsel arzularının kölesi olarak davrandığı mahkeme kayıtlarına geçti. 58 yaşındaki adam duruşma sırasında, 16 ve 18 yaşları arasındayken genç kıza düzenli olarak esrar temin ettiğini ve kendisini iki kez hamile bıraktığını itiraf etti.

İLAÇ KULLANAN KARISI UYURKEN AYNI YATAKTA KIZA TECAVÜZ ETMİŞ

Genç kızın, sapık adamın Leicester'deki evine 2005 yılında 'koruyucu aile anlaşması'nı imzalaması sonrasında taşındığı, 58 yaşındaki zanlının kızın bakımı karşılığında haftalık 45 sterlin (190 TL) ödeme aldığı belirtildi. Aylar sonra, karısı kullandığı sakinleştirici ilaçların etkisiyle kendinden geçince zanlının daha önce esrar vermiş olduğu ve aynı yatakta uyuduğu genç kızla korunmasız şekilde cinsel ilişkiye girdiği duruşma tutanaklarına yansıdı.

KARISINDAN AYRILDIKTAN SONRA İKİNCİ ÇOCUĞA HAMİLE BIRAKTI

Zanlının kızdan özür dilediği fakat birkaç ay sonra istismarın tekrar devam ettiği belirlendi. Ailenin televizyon izlediği esnada adamın kıza 'samimi' şekilde dokunduğu, karısıyla ayrılığının ardından genç kızı ikinci çocuğa hamile bıraktığı duruşmada dile getirildi. Genç kızın her iki hamileliğinden doğan çocuklarının kendisinden alındığı ifade edildi. Dava savcısı David Outterside, şimdi 20'li yaşlarının ortalarında olan genç kızın, korkularını yenerek yıllar önce yaşadığı istismarları kanun önüne getirme cesaretini göstermesinin takdire şayan olduğunu belirtti.

6 YIL 8 AY HAPSE MAHKUM EDİLDİ

Leicester Kraliyet Mahkemesi hakimi Simon Hammond, 58 yaşındaki adamı suçlu bularak 6 yıl 8 ay hapse mahkum etti. Hakim Hammond duruşma salonunda yaptığı açıklamada: "Genç kız tabir yerindeyse yasak meyveydi, adam onu kendi cinsel tatmini için kullandı. Yaşananlar, bir koruyucu babanın güveni suistimal etmesinin kötü bir örneği. O, genç kıza esrar vererek kendi çarpık arzuları için kullandı, kızın savunmasız oluşundan istifade etti." sözlerini dile getirdi.


Kaynak: Haberler.com Haber Merkezi / Dünya

Cinsellik Yaşam Dünya Haberler

500

Yorumlar (8)

ÇOK ÖNEMLİ:

BU KADAR ÇOK ÖNEMLİ HABERLERİ NASIL BULUYORSUNUZ TÜRKİYEDEKİ İNSANLARDA BU HABERLERİ OKUYARAK SAPIKLAŞTI MEŞHUR GAZETELERİN ENARKA SAĞ KÖŞEDE HERGÜN BİR ÇIPLAK KADIN RESMİ VE SAÇMA SAPAN HABERLERİ VARDIR 1980 LERDEN BAHSEDİYORUM MEDYA SAYESİNDE BU GÜNLERE GELDİK TÜRKİYEDEDE BU HABERLER GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR . . . . . . . . BU MEDYANIN ARKASINDA KİMLER VAR ????

44
1
yanıtYanıtla
Kemal beziroğlu:

VEEEEEEEEEEEEE KADIN HAKLARI DİYE BAĞIRANALRIN GIKI ÇIKMIYOR bizde olsa ne manşetler atılırdı ne yorumlar yazılırdı

40
3
yanıtYanıtla
Sezgin:

6 yıl 8 ay ne demektir bu mu adalet

22
0
yanıtYanıtla
hatal:

dünya bunlar yüzünden pis bir hale geliyor. . idam getirilse ve temizlense şu güzelim dünya. . . yazık oluyor masumlara. . .

18
0
yanıtYanıtla
sevil:

sapkınlık çok kötü . emanet almış kızı lanet mikrop gebere

13
0
yanıtYanıtla
KÜLTEKİN:

İNGİLİZ ELİZABETLE KAMUOYUNU OYALIYOR GAVURUN BAŞI İNGİLİZDİR

11
1
yanıtYanıtla
Dinimizde evlat edinme varmı:

Kendiniz araştırın. Sebeplerini ve sonuçlarını da bulacaksınız. ALLAH tan korkmayan nesiller çoğaldıkça bu tür haberleri çok göreceğiz. ALLAH tan korkan ALLAH a GERÇEKTEN inanan nesillerin çoğalması dileğiyle. Ramazanınız mübarek olsun.

8
2
yanıtYanıtla
AHMET:

BU SAPIĞA 6 YIL MI YUHHH YANİ

0
2
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title