Silah Arkadaşlarına Düğününde Sürpriz Yapan Komandolar, Büyük İlgi Gördü

Silah Arkadaşlarına Düğününde Sürpriz Yapan Komandolar, Büyük İlgi Gördü

Zeytin Dalı Harekatında görev alan Astsubay Çavuş Eray Eken, memleketi Malatya'da dünya evine girdi. Afrin kahramanı Eken'in silah arkadaşları, düğüne üniformalarıyla gelerek çifte unutamayacakları bir sürpriz yaptı.

Afrin'e yönelik başarıyla gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatında görev alan Astsubay Çavuş Eray Eken, memleketi Malatya'da dünya evine girdi. Sürpriz olarak düğüne katılan Eken'in silah arkadaşları ise damada ve geline Türk Bayrağı ile Kuran'ı Kerim hediye etti.

SİLAH ARKADAŞLARINDAN BÜYÜK SÜRPRİZ

Türk ordusunun başarıyla yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan Malatyalı Astsubay Çavuş Eray Eken, Alev Dursun ile memleketi Malatya'da düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Ülkesinin sınır güvenliği için günlerce mücadele eden Astsubay Eray'ın silah arkadaşları ise düğüne büyük bir sürprizle katıldı.

TÜRK BAYRAĞI VE KUR'AN-I KERİM HEDİYE ETTİLER

Ellerinde Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayrağı ile salona giren Mehmetçiklerin sürprizi salonda duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayrağını gelin ve damada teslim eden Mehmetçikler, silah arkadaşlarını mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Kaynak: İHA