Kocasının Sevgilisi Tarafından Üzerine Kaynar Su Döküldü!

Kocasının Sevgilisi Tarafından Üzerine Kaynar Su Döküldü!

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde 47 yaşındaki Vildan Meşe, işe gitmek için bindiği servis aracında eşinin sevgilisi N.Ç.'nin üzerine kaynar su dökmesi sonucu ağır yaralandı.

Bursa'da 2 çocuk annesi kadın, eşinin sevgilisi tarafından kaynar suyla haşlandı.

İŞE GİTMEK İÇİN BİNDİĞİ SERVİSTE SALDIRIYA UĞRADI

Olay Mustafakemalpaşa ilçesinde meydana geldi. İşyerine gitmek için servis otobüsüne binmek isteyen Vildan Meşe, iddiaya göre eşi M.Ş.nin sevgili olduğu belirtilen N.Ç.'nin saldırısına uğradı. İki çocuk annesi Vildan Meşe, servis aracına oturduğu sırada kapıya gelen N.Ç.'nin sıcak su ile saldırısına uğradı.

2 ÇOCUK ANNESİ KADIN, HASTANEYE KALDIRILDI

Saldırgan N.Ç., olay yerinden uzaklaşırken, acılar içinde feryat eden Vildan Meşe, serviste bulunan arkadaşlarının polis ve sağlık ekiplerine haber vermesiyle Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

DAHA ÖNCE DE TEHDİT EDİLMİŞ

Yüzünde, vücudunda ve ayaklarında birinci derecede yanık oluşan Vildan Meşe, eşi ile ilişkisi bulunduğunu öne sürdüğü N.Ç., tarafından daha önce de tehdit edildiğini söyledi.

EŞİNDEN DE ŞİDDET GÖRMÜŞ

Meşe, "Sabah işe gidiyordum arabadaydım, çantanın içine kahveden aldığı bidonun içine koyduğu sıcak suyu ben arabada koltukta otururken 'Yetti artık bıktım senden' diye bağırdıktan sonra üzerime döktü" diye konuştu.

Vildan Meşe, eşiyle bir ay önce sevgilisi yüzünden tartıştığını ve eşinden bu nedenle dayak yediğini anlattı.