Kayserispor'da Ümit Aydın Sancısı

Kayserispor'da Ümit Aydın'ın Transferi Çıkmaza Girdi. Futbol Federasyonu'nun, Eskişehirspor'la Mukavelesini Tek Taraflı Feshederek Kayserispor'a Gelen Ümit Aydın'ın Futbol Federasyonu Tarafından Lisansının Verilmediği Belirtildi.

Kayserispor'da Ümit Aydın Sancısı

Kayserispor'da Ümit Aydın'ın transferi çıkmaza girdi. Futbol Federasyonu'nun, Eskişehirspor'la mukavelesini tek taraflı feshederek Kayserispor'a gelen Ümit Aydın'ın Futbol Federasyonu tarafından lisansının verilmediği belirtildi.

Kayserispor'a ilk yarı bitiminde gelerek sarı kırmızılı kulüple antrenmanlara çıkan ve ardından Antalya kampı sonrası mukavele imzalayan Ümit Aydın'a, Futbol Federasyonu ''Eskişehirspor'la olan sorununu çöz'' diyerek lisans vermezken, Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, ''Ümit Aydın'ın bonservisinin kulübümüz adına çıkarılması için yeniden girişimde bulunduk'' dedi. ''Ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu sanıyoruz'' diyen Hurma şöyle konuştu:

''Ümit Aydın, sözleşmesindeki maddeler yerine getirilmediği için Futbbol Federasyonu'na başvurarak mukavelesini tek taraflı feshetti ve bizimle anlaştı. Şu anda Futbol Federasyonu nezdinde girisimlerimiz sürüyor. Sorunu çözeceğimizi umuyoruz.'' dedi. Kayserispor'da Ümit Aydın'ın da bonservisinin çıkarılmaması durumunda noksan oyuncu sayısı 7'ye yükselecek. Gıda zehirlenmesi nedeniyle halsiz düşen Latin oyuncu Leonardo ise iyileşti.

Sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Trabzonspor maçı öncesi sakatlıklar, cezalar ve idari konular yüzünden 7 oyuncusunun kadroda yer alamamasını şanssızlık olarak nitelendiredrek, ''Herşeye rağmen hiçbir şeye mazeret aramıyor ve göstermiyoruz. Trabzonspor'dan istediğimiz puan veya puanları alacağız'' şeklinde konuştu

Oktay ENSARİ/ KAYSERİ,(DHA)