Hüseyin Çelik, Gaziantep'te İftar Yemeğine Katıldı

Hüseyin Çelik, Gaziantep'te İftar Yemeğine Katıldı

AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, İslam coğrafyasında yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak, "Yeryüzünün birçok bölgesinde rahmet ve bereket ayına rağmen"...

Hüseyin Çelik, Gaziantep'te İftar Yemeğine Katıldı

AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, İslam coğrafyasında yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak, "Yeryüzünün birçok bölgesinde rahmet ve bereket ayına rağmen kan durmuyor. Müslümanlar çile çekiyorlar" dedi.

Antep Evi'nde düzenlenen iftar yemeğinde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, İslam coğrafyasında yaşananların üzüntü verici olduğu belirterek, "Bütün İslam coğrafyası, maalesef Myanmar'dan Mısır'a kadar kanıyor. Ramazan ayındayız ama yeryüzünün birçok bölgesinde bu rahmet ve bereket ayına rağmen kan durmuyor. Müslümanlar çile çekiyorlar" diye konuştu.

Suriye'de yaşananlarla ilgili Suriye yönetimini eleştiren Çelik, "Hemen yanı başımızdaki Suriye'de insanların başına maalesef sözüm ona onların yöneticileri tarafından bombalar yağdırılıyor. Böyle güzel bir ülkede yaşadığımız için gerçekten İslam coğrafyası içerisinde Türkiye'nin müstesna bir yere sahip olduğunu biliyorsunuz ama bir huzur adası olduğumuz için zaman zaman bazı arızalar çıksa bile, zaman zaman önümüzü kesmeye çalışan, bize çelme takmaya çalışanlar olsa bile çok şükür yeryüzündeki küresel, ekonomik krize rağmen Türkiye sağlam adımlarla yoluna devam ediyor. Ağzımızın tadı bozulmasın. Allah hepimize sağlık, afiyet versin. Çoluk çocuğunuz ile birlikte istikbale emin adımlar ile yürüyoruz. Şahsım ve tüm teşkilatım adına davetimize icabet ederek bu gün bu güzel sofrayı bizlerle paylaşıp, bizi sevaba nail ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Hüseyin Çelik, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen iftar yemeği için teşekkür AK Parti Şahinbey İlçe Teşkilatı'na teşekkür etti. - GAZİANTEP