Hatay Gazeteciler Cemiyetinden Vanlı Gazeteci Çurku'ya Plaket - Haberler
Haberi Paylaş

Hatay Gazeteciler Cemiyetinden Vanlı Gazeteci Çurku'ya Plaket

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Hatay Gazeteciler Cemiyetinden Vanlı Gazeteci Çurku'ya Plaket

Hatay Gazeteciler Cemiyeti tarafından Van’ın düşman işgalinden kurtarılışının 100’üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Hatay’da Van kahvaltısı veren Gazeteci Murat Çurku’ya plaket verildi.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti tarafından Van'ın düşman işgalinden kurtarılışının 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Hatay'da Van kahvaltısı veren Gazeteci Murat Çurku'ya plaket verildi.

Hatay'ın Arsuz ilçesinde düzenlenen kahvaltıya, daha önce Van'ın Tuşba Kaymakamı olan şimdi ise Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Aslan, kurum amirleri ve gazeteciler katıldı. İki il arasında gönül köprüsünün oluşturulduğu kahvaltıda, Van'ın misafirperverliği, tarihi ve güzellikleri konuşuldu. Samimi bir ortamda geçen kahvaltıda Kaymakam Sarı, Van kahvaltısına olan özlemini dile getirdi. Van'ın tanıtım filminin izlendiği kahvaltıda, Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Aslan'ın teşekkür konuşmasının ardından bir açıklama yapan Öz Haber ci Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Çurku ise, Van Kahvaltısı yapmak için günübirlik turist ağırladıklarını belirtti. Van ile Hatay arasında bir gönül köprüsü oluşturmak istediklerini dile getiren Çurku, herkesi Van'a davet etti.

Kahvaltı sonrası Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişken, Vanlı Gazeteci Murat Çurku'ya plaket takdim etti. - VAN

Hatay Gazeteciler Cemiyetinden Vanlı Gazeteci Çurku'ya Plaket

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
title