Hassas Cildiniz için Gerçek Rahatlama

Hassas Cildiniz için Gerçek Rahatlama
Bültenler - Haberler | Güncel

Hassas ciltlerde tahriş olmuş bölgelerde %30'a kadar rahatlama sağladığı klinik testlerle kanıtlandı.

Hassas Cildiniz için Gerçek Rahatlama: UltraCalming™ Mist

Dermalogica'nın hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği sprey tonik UltraCalming™ Mist'in, kızarılık, yanma gibi problemler yaşayan hassas ciltlerde ve epilasyon gibi işlemler sonucu tahriş olmuş bölgelerde %30'a kadar rahatlama sağladığı klinik testlerle kanıtlandı.

Dermalogica'nın hassas ciltler için geliştirdiği UltraCalming™ Mist sıradan bir tonik olmanın çok ötesinde. Sprey yapısı sayesinde her yerde, makyaj üstüne dahi kolaylıkla uygulanabilen UltraCalming™ Mist, nemlendirici ve rahatlatıcı etkisiyle bir kadının çantasından eksik etmemesi gereken çok özel bir ürün.

UltraCalming™ Mist lipit bariyerini yitirmiş ve hasar görmüş cildi gözle görülür bir şekilde onarıyor. İçeriğindeki Aloe Vera Yaprak Suyu, cildi yatıştırırken, Lavanta Özü, antiseptik ve dezenfektan özelliği ile hassas ciltleri rahatlatıyor.

UltraCalming™ Mist'i sadece genetik hassasiyet yaşayanların değil, aynı zamanda ağda, epilasyon ve eksfoliasyon gibi cildi tahriş edecek işlemlere maruz kalanların da mutlaka kullanması gerekiyor. İşlem sonrası hemen UltraCalming™ Mist uygulanmış bir cildin 30 dakika sonra, ürün uygulanmamış cilde göre kızarıklığının %30 daha az oluyor.

UltraCalming™ Mist cildi temizledikten sonra tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine gözler kapalı şekilde püskürtülerek uygulanıyor. Etkisini artırmak için dilerseniz cilde kompres yapabilir ya da parmak uçlarına püskürterek yukarı doğru nazik masaj hareketleri ile uygulayabilirsiniz.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title