Haberler

Üç Kız Kardeş CANLI İZLE! Üç Kız Kardeş 46. bölüm İZLE! 18 Nisan Üç Kız Kardeş yeni bölüm İZLE!

Gündem Haberleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle seyirciyi ekranlara kitliyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü merak konusu oldu. Üç Kız Kardeş dizisinin 46.bölümü izleyiciler tarafından aratılan konular arasında yer alıyor.

Üç Kız Kardeş 46.bölüm İZLE! Başrolünde İclal Aydın, Berker Güven ve Özgü Kaya'nın yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisi Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Üç Kız Kardeş'in yeni bölümü merak uyandırdı. Üç Kız Kardeş dizisinin 46.bölümü, izleyiciler tarafından aratılan konular arasında yer alıyor. İşte, Üç Kız Kardeş yeni bölüm izleme linki!

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan'ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş'ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin'se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

Üç Kız Kardeş her hafta Salı günü saat 20:00 'da Kanal D'de ekranlara geliyor.

Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü merak konusu oldu. İzleyiciler, Üç Kız Kardeş 46.bölüm izleme linki araştırılıyor. Üç Kız Kardeş yeni bölümü Kanal D ekranlarında canlı olarak yayınlanmaktadır.

Haberler.com / Zehra Aygör - Gündem

Üç Kız Kardeş Gündem Magazin Haberler

title