Toplu Sonuçlar
Sayın Yazı İşleri Müdürleri'ne Saat 18.30'da başlayacak ŞANLIURFASPOR-OSMANLISPOR karşılaşması dışındaki TOPLU SONUÇLAR aşağıda gösterilmiştir.
Sayın Yazı İşleri Müdürleri'ne
Saat 18.30'da başlayacak ŞANLIURFASPOR-OSMANLISPOR karşılaşması dışındaki TOPLU SONUÇLAR aşağıda gösterilmiştir.
DHA
-----------------------------------------------------------------------------
SPOR TOTO
SÜPER LİG
-------------
AKHİSAR BELEDİYESPOR-İSTANBUL BAŞAKŞEHİR : 0-2
GAZİANTEPSPOR-KASIMPAŞA : 0-2
BURSASPOR-MERSİN İDMANYURDU : 2-1
PTT 1'İNCİ LİGİ
-----------------
GİRESUNSPOR-DENİZLİSPOR : 2-0
ALBİMO ALANYASPOR-ALTINORDU : 4-2
ELAZIĞSPOR-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR : 0-1
18.30 ŞANLIURFASPOR-OSMANLISPOR :
SPOR TOTO 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
------------------------
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-PAZARSPOR : 4-0
KOCAELİ BİRLİKSPOR-BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR : 0-1
İNEGÖLSPOR-KAHRAMANMARAŞSPOR : 0-0
ALTAY-KIRKLARELİSPOR : 0-0
HATAYSPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR : 2-0
BANDIRMASPOR-GÖZTEPE : 0-0
SPOR TOTO 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
------------------------
1461 TRABZON-FETHİYESPOR : 4-0
OFSPOR-MENEMEN BELEDİYE SPOR : 0-0
TARSUS İDMANYURDU-YENİ MALATYASPOR : 1-1
TURGUTLUSPOR-AYDINSPOR 1923 : 0-1
TOKATSPOR-PENDİKSPOR : 1-3
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR-KÖRFEZ İSKENDERUNSPOR : 2-2
TAVŞANLI LİNYİTSPOR-BAYRAMPAŞA : 0-1
SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
--------------------------
NİĞDE BELEDİYESPOR-BOZÜYÜKSPOR : 3-0
MANAVGATSPOR-ÇORUM BELEDİYESPOR : 0-0
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR-SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT : 3-0
TİRE 1922 SPOR-KIZILCABÖLÜKSPOR : 0-1
KIRIKHANSPOR-BURSA NİLÜFERSPOR : 1-2
SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
--------------------------
DARDANELSPOR-YENİ DİYARBAKIRSPOR : 1-1
GÖLCÜKSPOR-DERİNCESPOR : 0-0
YEŞİL BURSA-KEMER TEKİROVASPOR : 2-1
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-PAYAS BELEDİYESPOR : 4-0
68 YENİ AKSARAY SPOR-SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR : 2-0
ÇİNE MADRANSPOR-ERZİNCAN REFAHİYESPOR : 0-2
SPOR TOTO 3'ÜNCÜ LİG
3'ÜNCÜ GRUP
--------------------------
BAYBURT GRUP ÖZEL İDAR-ETİMESGUTSPOR : 2-0
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR-BERGAMA BELEDİYESPOR : 3-2
KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESPOR-BEYLERBEYİSPOR : 2-1
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR-BALÇOVA YAŞAMSPOR : 2-0
ERZİN BELEDİYESPOR-KAYSERİ ŞEKERSPOR : 0-0