Haberler

Düzce'de Sandalye ile Sandığın Yanına Taşındı

Abone Ol

Düzce'de tekerleklekli sandalye ile oy kullanacağı okula giden Nazlı Emiroğlu, sandalye ile oyunu kullanacağı birinci kattaki sandığın yanına taşındı.

Düzce'de, tekerleklekli sandalyesi ile oy kullanacağı okula gelen 20 yaşındaki Nazlı Emiroğlu, sandalye ile oyunu kullanacağı birinci kattaki sandığın yanına taşındı.

Nazlı Emiroğlu ailesinin yardımıyla tekerlekli sandalyesi ile oy kullanmak için Azmimilli Mahallesi'nde bulunan Azmimilli İlkokulu'na geldi. Kızının oy kullanacağı sandığın okulun birinci katında olduğunu öğrenen Selami Emiroğlu, birinci kata çıkamayan kızı için sandık görevlisinin aşağıya inmesini ve oy işlemini bahçede gerçekleştirilmesini istedi. Bunun mümkün olmadığını öğrenen Selami Emiroğlu, aynı okulda oy kullanan Ak Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan ile görüştü. Yetkililerle telefon görüşmesi yapan Fevai Arslan, bahçede oy kullanmanın yasal olmadığını aileye iletti.

Selami Emiroğlu bunun üzerine kızını tekerlekli sandalyeden alarak bir sandalyeye oturttu. Nazlı Emiroğlu sandalye ile oy kullanacağı sandığın yanına kadar taşındı. Nazlı Emiroğlu oyunu kullandıktan sonra yine sandalye ile aşağı taşındı. Nazlı Emiroğlu, "Özgürlüklerden bahsediliyor, ancak benim özgürlüğümü engelliyorlar" dedi. - Zce

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Fevai Arslan Düzce Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Nazlı Ilıcak neden cezaevinde, neden hapiste? Nazlı Ilıcak kimdir, kaç yaşında, nereli? Çorum'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 5 Aralık Çorum'da nerede deprem oldu? Kemik erimesi neden olur? Kemik erimesi belirtileri neler? Dünya Mühendisler Günü Mesajları 2023 | Dünya Mühendisler Günü anlamlı, kısa, söz ve mesajlar neler? Kızılcık Şerbeti 42. bölüm fragmanı izle! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak? ZAMLI MEMUR MAAŞLARI 2024: Ocak memur zammı belli oldu mu, ne kadar oldu? 2024 Ocak öğretmen, memur, hemşire, polis, müfettiş maaşı ne kadar olacak? GTA 6 KALDIRAN BİLGİSAYAR VAR MI? Bilgisayarım (PC) GTA 6 kaldırır mı, kaldırıyor mu? DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ Mesajları ve sözleri resimli! Dünya Kadın Hakları Günü anlam ve önemi nedir? TikTok kapanacak mı? TikTok Türkiye'de yasaklanacak mı? CANLI ALTIN FİYATLARI 5 ARALIK | Çeyrek, Gram, Cumhuriyet altını bugün ne kadar oldu? Altın Fiyatları Canlı! Android deprem uyarı sistemi nasıl yapılır, açılır? Google deprem uyarı sistemi nasıl aktif edilir? ZAMLI MEMUR MAAŞLARI 2024 | En düşük memur maaşı ne kadar olacak, hangi memur ne kadar maaş alacak? Zamlı memur ve emekli maaş listesi! Dilan Polat yardımcısı Şule sınır dışı edildi mi? Şule neden gözaltına alındı? SÜPER LİG GOL KRALLIĞI TABLOSU 2023-2024 | Süper Lig'de Gol Kralı kim 23-24? Trendyol Süper Lig Gol Krallığı sıralaması! İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık İstanbul deprem oldu mu?
title