Çarşamba Kahveciler Esnaf Odası Başkanlığına yeniden Çalışkan seçildi - Haberler
Haberi Paylaş

Çarşamba Kahveciler Esnaf Odası Başkanlığına yeniden Çalışkan seçildi

AA - Yaşar Karaman - Güncel
 - Güncelleme:
Çarşamba Kahveciler Esnaf Odası Başkanlığına yeniden Çalışkan seçildi

Çarşamba Kahveciler Esnaf Odası Başkanlığına yeniden Erdal Çalışkan getirildi.

Çarşamba Kahveciler Esnaf Odası Başkanlığına yeniden Erdal Çalışkan getirildi.

Çarşamba Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Enver Yılmaz'ın divan başkanlığında Çarşamba Halk Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilen genel kurula mevcut başkan Erdal Çalışkan, tek aday olarak katıldı.

Çalışkan, Kovid-19 salgınının dünyada ve Türkiye'de etkili olmasının ardından kahveciler olarak devletin aldığı karar gereği uzun süre kapalı kaldıklarını söyledi.

Üyeleri adına sosyal ve diğer yardımlar adına sürekli çalıştıklarını belirten Çalışkan, "Her zaman üyelerimizin yanında yer alacak çalışmalarda bulunduk ki bugün de üyelerimiz tek liste ile bizimle seçime gidiyor. Üyelerimiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz." dedi.

Daha sonra yapılan ve mevcut 257 üyeden 91'inin oy kullandığı seçimde tüm oyları alan Çalışkan, yeniden başkanlığa seçildi.

Yönetim kurulu ise Ali Uzal, Murat Karatay, Kerim Gül, Kamil Torun, Mitat Güler ve Harun Yavuz'dan oluştu.

Kongreye Çarşamba Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Selahattin Akkuş, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz, Bafra Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ile üyeler katıldı.

AA / Yaşar Karaman - Güncel

Esnaf ve Sanatkarlar Halk Eğitim Merkezi Esnaf Odası Türkiye Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title