Abdurrahim Boynukalın: Başbakanımızdan Affımı İstedim - Haberler
Haberi Paylaş

Abdurrahim Boynukalın: Başbakanımızdan Affımı İstedim

Haberler.com - Güncel
 - Güncelleme:

Hürriyet gazetesine yapılan baskında söyledikleriyle tartışılan AK Parti milletvekili Abdurrahim Boynukalın, AK Parti listesinde yer almamasıyla ilgili "Başbakanımızdan affımı istedim." dedi.

Hürriyet'e yönelik saldırıda söyledikleriyle tartışma yaratan İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın olmak üzere dikkat çeken çok sayıda AK Parti milletvekili 1 Kasım seçimleri için aday gösterilmedi. Konuyla ilgili Twitter'dan açıklama yapan Boynukalın, "Bütün enerjimi gençlik siyasetine yoğunlaştırmak adına; önceden de istişare ettiğimiz üzere Başbakanımızdan affımı istedim." dedi.

DİVAN ÜYESİ SEÇİLMİŞTİ

Aynı zamanda Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İstanbul Milletvekili olan Abdurrahim Boynukalın, geçtiğimiz cumartesi günü Ankara'da gerçekleştirilen AK Parti Kongresi'nde Divan üyesi seçilmişti. 7 Haziran seçimlerinde İstanbul 3. Bölgeden aday gösterilen Boynukalın önümüzdeki dönemde parlamento dışında kalacak.

TWITTER'DAN AÇIKLAMA YAPTI

Aday gösterilmeyen Abdurrahim Boynukalın liste açıklandıktan sonra Twitter hesabından paylaştığı mesajlarında şu ifadeleri kullandı:


Haberler.com - Güncel

Abdurrahim Boynukalın İstanbul Hürriyet Ak Parti Politika Güncel Haberler

title