Haberler

2017 Bayram'ın Yılı Oldu

Güncelleme:

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan'ı ziyaret eden Ahmet Bayram, Gaziantep'te düzenlenen 'Kurtuluş Koşusunda' kazandığı kupayı kendisine takdim etti.

Kulüp Başkanı Aktan, 2017 yılında yeşil-beyazlı formayla katıldığı yarışlarda adeta fırtına gibi esen Bayram'ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

İlerleyen yaşına karşın azmi ve başarı ile herkes tarafından takdir toplayan Manisa Büyükşehir Belediye spor'ın kupa avcısı maratoncusu Ahmet Bayram, Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan'ı ziyaret etti. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediye spor Yönetim Kurulu Üyesi Gökmen Aytaç da yer aldı. Geçtiğimiz hafta sonu Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 96'ncı yıldönümü kapsamında düzenlenen 'Kurtuluş Koşusunda' yaş kategorisinde zirvede yer alan Bayram, kazandığı kupayı Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan'a takdim etti.

BAYRAM'I KUTLADI

Katıldığı her yarıştan dereceyle dönen Bayram'ı kutlayan Mevlüt Aktan," Manisa Büyükşehir Belediye spor Kulübü olarak bünyemizdeki tüm branşlarda başarıyı hedefliyoruz. Bu anlamda atletizm branşında Ahmet Bayram, kulübümüzü ve Manisa'mızı başarıyla temsil ediyor. Ahmet Bayram'ı bir kez daha canı gönülden kutluyorum" ifadelerinde bulundu.

NİCE BAŞARILARA İMZA ATACAĞIM

Yeşil-beyazlı formayla daha nice başarılara imza atacağını vurgulayan Ahmet Bayram da," 2017 yılı içerisinde Türkiye'nin dört bir yanında birçok spor organizasyonunda yeşil-beyazlı formayla mücadele ettim. 2017 yılını Gaziantep'teki 'Kurtuluş Koşusuyla' kapattım. Önümüzdeki yılda Manisa Büyükşehir Belediyespor formasıyla nice başarılara imza atacağıma inanıyorum. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu üyelerine verdikleri destekler için teşekkür ederim" dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Büyükşehir Belediyespor Ahmet Bayram Gaziantep Güncel Haberler

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Esed'den 'normalleşme' yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Esed'den "normalleşme" yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

İran'dan Gebze'ye giden alüminyum yüklü tırdan 23 düzensiz göçmen çıktı

İran'dan Gebze'ye giden alüminyum yüklü tırdan 23 düzensiz göçmen çıktı

Dönemin İçişleri Bakanı Efkan Ala: 'Gerekirse TRT binasını yıkın' diye talimat verdim

Dönemin İçişleri Bakanı Efkan Ala: "Gerekirse TRT binasını yıkın" diye talimat verdim

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title