Microsoft, Xbox Cloud Gaming'in kullanıcı sayısını açıkladı - Haberler
Haberi Paylaş

Microsoft, Xbox Cloud Gaming'in kullanıcı sayısını açıkladı

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Microsoft, Xbox Cloud Gaming'in kullanıcı sayısını açıkladı

Teknoloji devi Microsoft, bulut oyun yayın hizmeti Xbox Cloud Gaming'in toplam kullanıcı sayısını açıkladı. Düşük sistemli PC oyuncuları için sunulan bulut oyun yayın hizmetinin her ay yükselişte olduğu belirlendi.

Microsoft, Electronic Entertainment Expo'da 2018 yılında sunduğu Xbox Cloud Gaming'in toplam kullanıcı sayı istatistikleri paylaşıldı. Microsoft'un CEO'su Satya Nadella'nın Salı günü şirketin üçüncü çeyrek kazanç çağrısı sırasında açıklama yaptılar.

XBOX CLOUD GAMING'İN KULLANICI SAYISI AÇIKLANDI

Xbox Cloud Gaming üzerinden 10 milyondan fazla insanın bulut oyun akışı hizmetini kullandığı açıklandı. Bulut oyunu, yalnızca aylık 15 dolarlık Xbox Game Pass Ultimate katmanının bir prçası olarak kullanılabilen bir özelliktir.

Birçok insanın kontrol ettiğini göstermektedir. Aynı zamanda az sayıda olduğu bir alanda somut bir istatistiktir. Google, Stadia için sayıları kırmaz ve GeForce Now için Nvidia tarafından paylaşılan herhangi bir sayı, dizesiz bir ücretsiz deneme kullanan kişileri içerir.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Game Pass'in popüler olduğu kanıtlandı, çünkü Microsoft'un Ocak ayında yaptığı açıklamada, hizmetin bir önceki yıl 18 milyondan 25 milyona ulaştığını söyledi. Bununla birlikte, Microsoft'un Xbox Cloud Gaming'den neyin akışlı bir oyun olarak sayıldığını nasıl tanımladığı belli değil.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Xbox Game Pass Microsoft Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title