Futbolun Güzeli Seçilecek
Haberler » Güncel » Futbolun Güzeli Seçilecek - Haber

Futbolun Güzeli Seçilecek

Bu yıl Polonya ve Ukrayna'da 8 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında yapılacak 14.Futbol Avrupa Şampiyonası öncesi turnavının güzeli seçilecek.

Futbolun Güzeli Seçilecek

Bu yıl ve 'da 8 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında yapılacak 14. Futbol Şampiyonası öncesi turnavının güzeli seçilecek.

güzellik yarışması 'Miss Germany Coparation'ın düzenlediği Miss Avrupa Şampiyonu 2012 (Miss EM 2012) güzellik yarışmasın finali 25 Mayıs 2012 Cuma akşamı Almanya'nın en büyük dünyanın en iyi 10 eğlence parkından biri olan Freiburg kentinin Rust kasabasında bulunan 'Avrupaparkı'nda yapılıyor. Miss Germany Corporatin yetkilileri Futbol Avrupa Şampiyonasına katılan 16 ülkeyi temsil eden takımların güzellerini arıyor. Büyük finalde podyuma çıkacak güzelleri zengin hediyeler bekliyor.

Yarışmaya katılmak isteyen adaylardan yaşların reşit olması, turnuvaya katılan ülkenin vatandaşlığı, hiçbir basın organında nü resimlerin teşhir edilmemesi şartı bulunuyor. Yarışamaya katılan adayların başka ülke vatandaşı olsa da, anne ve babasının turnuvaya katılan ülke vatandaşı olması yarışma için yeterli sayılıyor. Avrupaparkı'nda 2008 yılında yapılan ilk Miss EM 2008 finalinde yarışmanın talihlisi Çekoslavak güzeli Dominika Huzvarova birinci gelmişti. Yarışmanın ikincisi Türkiye'yi temsil eden Filiz Heilmann, üçüncülüğü Yunanistan güzeli Mariola Shabanay seçilmişti. Bu yıl şampiyonaya katılmayan Türkiye adına belki Almanya veya başka ülkeyi temsil etmek isteyen başka bir Türk güzeli katılabilir.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler