Eski CD Projekt Red yapımcılarından yeni oyunu The Invincible yayınlandı - Haberler
Haberi Paylaş

Eski CD Projekt Red yapımcılarından yeni oyunu The Invincible yayınlandı

Eski CD Projekt Red yapımcılarından yeni oyunu The Invincible yayınlandı
Haberler.com / Yakupcan Aydemir - Haberler | Gamegar

Starward Industries, 2022'nin en umut verici birinci şahıs bilim kurgu maceralarından biri olan The Invincible, atompunk atmosferini detaylandırıyor.

The Invincible, geçmişe dönük bir zaman çizelgesinde geçen birinci şahıs bir Bilimkurgu gerilim filmidir. Düşman bir gezegende uyandığınızda, uzay geminizin kayıp mürettebatını bulmak için gizemli bir göreve başlıyorsunuz. Hayatta kalmaya çalışırken, gezegenin korkunç sırları önünüzde ortaya çıkacak.

Yıldızlararası bir bilimsel keşif gezisinde, aniden bir ölüm kalım kurtarma görevine atılan bir bilim insanısınız. Bir gezegen Regis III'e inerken, bazı gelişmiş uzay ekipmanlarını kullanarak kayıp mürettebat üyelerini bulmanız gerekirken, bu gezegende hayatta kalmak için beyninize ve içgüdülerinize güveniyorsunuz ki bu da pek hoş karşılanmıyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Yakında, Regis III'ün, mürettebatınızın kaderini bir araya getirirken ortaya çıkan korkunç sırlar içerdiğini keşfedeceksiniz ve gizemin derinliklerine indikçe, belki de yalnız olmadığınızı ve bu gezegen gibi bazı yerlerin el değmeden bırakılmasının daha iyi olduğunu fark ediyorsunuz. Ama geri dönmek için çok geç.

The Invincible'ın planlanan çıkış tarihi 2022 olarak duyuruldu.

THE INVINCIBLE FRAGMANI

Yakupcan Aydemir
Haberler.com Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title