Erkan Petekkaya, Ömür Gedik'e Ateş Püskürdü: Bel Aşağı Vurmak Namussuzların işidir

Erkan Petekkaya, Ömür Gedik'e Ateş Püskürdü: Bel Aşağı Vurmak Namussuzların işidir

Erkan Petekkaya, Sinan Akçıl'la paylaştığı samimi kareye "Cinsel tercihlerini bilmesem deli gibi seven iki aşık derdim" şeklinde yorum yapan Ömür Gedik'e "Bel aşağı vurmak namussuzların işidir" sözleriyle karşılık verdi.

Erkan Petekkaya geride bıraktığımız günlerde popçu Sinan Akçıl'la çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmış ve bu paylaşım kısa sürede en çok konuşulan karelerden biri olmuştu.

AŞIRI SAMİMİ BULANLAR OLDU

Miami'de yaptıkları bir tekne gezisi sırasında çekilmiş fotoğraflarını 'Hatıra' notuyla paylaşan Erkan Petekkaya dikkatleri üzerine çekti. Takipçileri Petekkaya'nın bu paylaşımını 'fazla samimi' bulurken, aralarındaki dostluğu bilenler de çok sayıda beğenide bulundu.

"CİNSEL TERCİHLERİNİ BİLMESEM..."

Ancak hiç şüphesiz bu kareye yapılan en ilginç yorumlardan biri Ömür Gedik'ten geldi. Gedik ikilinin bu pozunu; "Çok şekerler ya. Cinsel tercihlerini bilmesem deli gibi seven iki aşık derdim. Öyle güzel bakmışlar birbirlerine. Bu bakışların darısı sevgililerinin, eşlerinin başına" şeklinde yorumladı.

İkilinin bu pozu büyük ses getirmişti

ERKAN PETEKKAYA'DAN SERT YANIT

Şimdilerde Kayıtdışı adlı dizide izlediğimiz Erkan Petekkaya, Ömür Gedik'in bu yorumu karşısında sessizliğini bozarak sert bir yorumda bulundu. Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından şu satırları paylaştı: "Büyük bir üzüntü içinde bakıyorum olanlara uzaktan. Yazılanlar çizilenler hayret ile bakıyorum… İnanamıyorum, nasıl böyle kifayetsiz olur insanlar! Yazıklar olsun! Hangi ara bu kadar kötü oldunuz yalan ve algı operasyonları, bel aşağı vurmak namussuzların işidir… # Ömür Gedik"

İşte Erkan Petekkaya'nın o paylaşımı;

Erkan Petekkaya, Ömür Gedik'e Ateş Püskürdü: Bel Aşağı Vurmak Namussuzların işidir