Darbeyi Protesto Eden Gruplar Alevi Mahallelerinde Gerginliğe Neden Oldu

Darbeyi Protesto Eden Gruplar Alevi Mahallelerinde Gerginliğe Neden Oldu

Haberler.com - Haberler | Güncel

Darbe girişimini protesto eden gruplar Alevilerin yoğun olarak yaşadığı mahallelerde slogan atıp yürümeye başladı. Mahalleliler ve protestocu gruplar arasında yer yer gerginlik yaşandı.

Darbe girişimini protesto eden gruplar Alevi vatandaşların yoğun olarak yaşadığı, İstanbul'un Gazi, Sarıgazi, Gülsuyu, Nurtepe ve Okmeydanı ile Antakya'nın Armutlu semtlerinde gerginliğe neden oldu.

MAHALLE HALKINA YÖNELİK SLOGANLAR ATILDI

Darbeyi protesto eden gruplar, Alevi vatandaşların yoğun olduğu İstanbul'un Gazi, Sarıgazi, Gülsuyu, Nurtepe ve Okmeydanı ile Antakya'nın Armutlu semtlerinde mahalle halkına yönelik sloganlar atmaya başladı.

ALEVİ VATANDAŞLARLA GERGİNLİK

Mahallelilerin gruplara yer yer tepki göstermesi üzerine Alevi vatandaşlar ve protestocu gruplar arasında sözlü ve fiziki sataşmalar yaşandı.

Haber Yorumları (124)
YİLMAZ: Yobazlar çomarlar gene is basinda. . .
ZİBİDİ: EĞER İSLAMİYET BENİ YANSITMIYORSA DİN DEĞİŞTİRİRİM. MACARİSTAN HALKININ BİR GECEDE DİN DEĞİŞTİRMESİNİN SEBEBİ BUDUR. GİDİN GÖRÜN YEDİKULE ZİNDANLARINI ANLARSINIZ 2OO SENE ÖNCE DEDELERİNİ ZİNDANLARDA ÖLÜME TERKETTİLER TORUNLARI BİR GECEDE HİRİSTİYAN OLDU. TÜRKİYE NİN SONUDA BUDUR HADİ OTURUP AĞLAYIN ŞİMDİ. ALLAH BELANIZI VERSİN EEĞER VARSA TABİ
DAYI: olay nasıl alevılıge geldı darbecı subayların arasında alevımı var fetullahın yanında alevımı var ben dun meydanlardaydım cılgınca arabalarla ve motosıkletlerle tur atanların cogu alkolluydu bu darbe basarılı olsaydı en cok zararı alevıler gorurdu ınanın bana
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title