CHP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
Haberler » Politika » CHP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu - Haberler

CHP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu

CHP’de 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimler belli oldu.

CHP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu

CHP'de 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimler belli oldu. CHP Genel Başkanı , 2. bölge 1. sıradan aday oldu. Eski CHP Genel Başkanı Antalya 1. sıradan, Bülent Tezcan Aydın 1. sıradan, Abdullatif Şener ise Konya 1. sıradan aday oldu.


CHP'de milletvekili aday listesi belli oldu. CHP milletvekili aday listesinde yer alan isimler şöyle:


ADANA 01 AYHAN BARUT


ADANA 02 ORHAN SÜMER


ADANA 03 MÜZEYYEN ŞEVKİN


ADANA 04 BURHANETTİN BULUT


ADANA 05 RIZA METE


ADANA 06 OYA TEKİN


ADANA 07 OSMAN BERKE DUVAN


ADANA 08 ERTAN KARAOĞLU


ADANA 09 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN


ADANA 10 BÜLENT ÖĞRÜ


ADANA 11 BÜLENT MARAKLI


ADANA 12 BERFU SALICI YAKIT


ADANA 13 SIDIKA HALICIOĞLU


ADANA 14 ONUR AKPINAR


ADANA 15 ÖZGÜR ULAŞ ILGIN


ADIYAMAN 01 ABDURRAHMAN TUTDERE


ADIYAMAN 02 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ


ADIYAMAN 03 MAHMUT NEDİM EVLİ


ADIYAMAN 04 SONGÜL VARKİ YILDIRIM


ADIYAMAN 05 MÜSLÜM ASLANOĞLU


AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL


AFYONKARAHİSAR 2 AHMET HAKAN UYAN


AFYONKARAHİSAR 3 İSMAHAN NERGİZ


AFYONKARAHİSAR 4 RAMAZAN AKGÖZ


AFYONKARAHİSAR 5 ERTUĞRUL YILMAZ


AFYONKARAHİSAR 6 HATİCE GÖKOĞLU


AĞRI 1 KEMALETTİN KOÇAK


AĞRI 2 MUHAMMED ASLAN


AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL


AĞRI 4 MURAT YILDIRIM


AKSARAY 1 ALİ ABBAS ERTÜRK


AKSARAY 2 RAMAZAN FİDAN


AKSARAY 3 PELİNSU YILDIRIM


AKSARAY 4 ALİ EŞMEKAYA


AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER


AMASYA 2 MEHMET GÖL


AMASYA 3 HÜSEYİN ACAR


ANKARA 1 1 TEKİN BİNGÖL


ANKARA 1 2 LEVENT GÖK


ANKARA 1 3 ALİ HAYDAR HAKVERDİ


ANKARA 1 4 BÜLENT KUŞOĞLU


ANKARA 1 5 GAMZE TAŞCIER


ANKARA 1 6 EKREM KEREM OKTAY


ANKARA 1 7 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU


ANKARA 1 8 HÜSEYİN TARIK ŞENGÜL


ANKARA 1 9 ALİ HİKMET AKILLI


ANKARA 1 10 AYLİN YAMAN


ANKARA 1 11 UMUT ERARSLAN


ANKARA 1 12 KAMER GÖZAÇIK ŞEN


ANKARA 1 13 CANSEL GÜVEN


ANKARA 2 1 MURAT EMİR


ANKARA 2 2 YILDIRIM KAYA


ANKARA 2 3 SEMRA DİNÇER


ANKARA 2 4 KENAN NUHUT


ANKARA 2 5 MURAT KAVUNCU


ANKARA 2 6 BEKİR SAMİ DOĞAN


ANKARA 2 7 ALİBEY YÜKSEL


ANKARA 2 8 DENİZ ÇAKIR


ANKARA 2 9 MUSTAFA NADİR ER


ANKARA 2 10 SUNA KERİMOĞLU


ANKARA 2 11 BARIŞ CAN SARAÇOĞLU


ANKARA 3 1 AHMET HALUK KOÇ


ANKARA 3 2 NİHAT YEŞİL


ANKARA 3 3 SERVET ÜNSAL


ANKARA 3 4 ALİ BAŞKARAAĞAÇ


ANKARA 3 5 AHMET ERSEN ÖZSOY


ANKARA 3 6 AHMET MEŞE


ANKARA 3 7 UMUT AKDOĞAN


ANKARA 3 8 BATTAL YILDIZ


ANKARA 3 9 GÜLŞAH DENİZ ATALAR


ANKARA 3 10 TEMEL BORGA BUDAK


ANKARA 3 11 İLKE ÇAKAR


ANKARA 3 12 BİLAL YILMAZ


ANTALYA 1 DENİZ BAYKAL


ANTALYA 2 ÇETİN OSMAN BUDAK


ANTALYA 3 RAFET ZEYBEK


ANTALYA 4 AYDIN ÖZER


ANTALYA 5 CAVİT ARI


ANTALYA 6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU


ANTALYA 7 SEVGİ DOĞAN


ANTALYA 8 NUSRET BAYAR


ANTALYA 9 ŞENGÜL YEŞİLDAL


ANTALYA 10 VAHAP TUNCER


ANTALYA 11 KEMAL BİLAL ÖNER


ANTALYA 12 ALİ TAKAVUT


ANTALYA 13 SİBEL GEZEN


ANTALYA 14 NAZMİ GÜNDÜZ


ANTALYA 15 ÖZLEM ŞAHİN


ANTALYA 16 İSMAİL HAKKI GÜL


ARDAHAN 1 ÖZTÜRK YILMAZ


ARDAHAN 2 YUNUS DÜNDAR


ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN


ARTVİN 2 YALÇIN EMİRALİOĞLU


AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN


AYDIN 2 HÜSEYİN YILDIZ


AYDIN 3 SÜLEYMAN BÜLBÜL


AYDIN 4 MUSTAFA İBERYA ARIKAN


AYDIN 5 ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM


AYDIN 6 KAAN ERÇETİN


AYDIN 7 KEMAL GÜNERİ


AYDIN 8 FULYA ÜSTÜNDAĞ


BALIKESİR 1 AHMET AKIN


BALIKESİR 2 FİKRET ŞAHİN


BALIKESİR 3 ENSAR AYTEKİN


BALIKESİR 4 İRFAN BARIŞ


BALIKESİR 5 SEVAL BOZKURT


BALIKESİR 6 ENDER BİÇKİ


BALIKESİR 7 NEŞE ZENGİN


BALIKESİR 8 BERRİN GENÇOĞLU


BALIKESİR 9 OĞULCAN KOÇAK


BARTIN 1 AYSU BANKOĞLU


BARTIN 2 FAHRİ ÖZSOY


BATMAN 1 AYHAN IŞIK


BATMAN 2 KAYAHAN KIRMIZITAŞ


BATMAN 3 NİHAT DEMİR


BATMAN 4 BÜNYAMİN NAYMAN


BATMAN 5 HAMİT KESKİN


BAYBURT 1 İKBAL OKUR


BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN


BİLECİK 2 FAİK AKARKARASU


BİNGÖL 1 VAHDETTİN UZUNYAYLA


BİNGÖL 2 MEHMET EVRAN


BİNGÖL 3 ÇETİN SAĞSÖZ


BİTLİS 1 SIDDIK GÖZEGER


BİTLİS 2 SÜLEYMAN BAŞTÜRK


BİTLİS 3 TUFAN SUBAŞI


BOLU 1 TANJU ÖZCAN


BOLU 2 ÖZER ÖZCAN


BOLU 3 HÜSEYİN CAHİT ÇINGI


BURDUR 1 MEHMET GÖKER


BURDUR 2 RECEP MUTLUCAN


BURDUR 3 OSMAN GÖK


BURSA 1 1 LALE KARABIYIK


BURSA 1 2 ERKAN AYDIN


BURSA 1 3 NURHAYAT ATLACA KAYIŞOĞLU


BURSA 1 4 KAYIHAN PALA


BURSA 1 5 ÖZGÜR ERDURSUN


BURSA 1 6 GÜRKAN ESEN


BURSA 1 7 DENİZ BAYKAL


BURSA 1 8 SERKAN ÖZTÜRK


BURSA 1 9 İBRAHİM MART


BURSA 1 10 AYTAÇ ŞAHİN


BURSA 2 1 ORHAN SARIBAL


BURSA 2 2 YÜKSEL ÖZKAN


BURSA 2 3 MUSTAFA ŞENYURT


BURSA 2 4 ERKAN DÖNMEZ


BURSA 2 5 SÜLEYMAN AYYILMAZ


BURSA 2 6 ŞAHİN SEVİNÇ


BURSA 2 7 MERAL ALTUNTAŞ


BURSA 2 8 KEMAL ATAN


BURSA 2 9 BARAN GÜNEŞ


BURSA 2 10 HÜLYA DİNK


ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK


ÇANAKKALE 2 ÖZGÜR CEYLAN


ÇANAKKALE 3 METİN ÜMİT URAL


ÇANAKKALE 4 SONGÜL ŞENTÜRKLÜ


ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY


ÇANKIRI 2 İBRAHİM GÖNÜLTAŞ


ÇORUM 1 TUFAN KÖSE


ÇORUM 2 BURÇİN SOLMAZ POLAT


ÇORUM 3 GÜRSEL YILDIRIM


ÇORUM 4 MEHMET TAHTASIZ


DENİZLİ 1 GÜLİZAR BİÇER KARACA


DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN


DENİZLİ 3 HAŞİM TEOMAN SANCAR


DENİZLİ 4 ÜNAL KARAOSMANOĞLU


DENİZLİ 5 ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR


DENİZLİ 6 İLHAN ÖZCAN


DENİZLİ 7 ŞENİZ DOĞAN


DENİZLİ 8 BİLGEHAN BURGUL


DİYARBAKIR 1 MAHMUT AZİZ USAL


DİYARBAKIR 2 TURGUT KILIÇ


DİYARBAKIR 3 MEHMET ŞERİF DOĞRU


DİYARBAKIR 4 AHMET ÖZGÜVERCİN


DİYARBAKIR 5 BERİVAN ALABALIK


DİYARBAKIR 6 HEBUN KAPLAN


DİYARBAKIR 7 DENİZCAN EŞİYOK


DİYARBAKIR 8 EMRAH ANLI


DİYARBAKIR 9 GÜLAY EMRE


DİYARBAKIR 10 UMUT YETİŞSİN


DİYARBAKIR 11 ABDURRAHMAN BERAT AKTAŞ


DİYARBAKIR 12 BEHİYE KÜDEN


DÜZCE 1 ZAFER TEBER


DÜZCE 2 İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ


DÜZCE 3 HASAN SERVET ÖKTEM


EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU


EDİRNE 2 EDİZ ÜN


EDİRNE 3 YAKUP ATALAY


EDİRNE 4 ERDOĞAN GÜMÜLCİNELİ


ELAZIĞ 1 GÜRSEL EROL


ELAZIĞ 2 EMRAH ÖZDEN


ELAZIĞ 3 AYTEN ÇEKİL


ELAZIĞ 4 NAZMİ GÜRBÜZ


ELAZIĞ 5 MESUT BASKAN


ERZİNCAN 1 AYHAN DOĞAN


ERZİNCAN 2 TUĞRUL YILDIRIM


ERZURUM 1 NACİ TURAN


ERZURUM 2 NAMİYE SINIRKAYA


ERZURUM 3 GENÇAY UĞRAŞ


ERZURUM 4 SERHAT CAN EŞ


ERZURUM 5 TACETTİN KIZILOĞLU


ERZURUM 6 YUNUS POLAT


ESKİŞEHİR 1 UTKU ÇAKIRÖZER


ESKİŞEHİR 2 JALE NUR SÜLLÜ


ESKİŞEHİR 3 NURAY AKÇASOY


ESKİŞEHİR 4 MEHMET ENGİN ÇAKMAK


ESKİŞEHİR 5 SİNAN ÖZKAR


ESKİŞEHİR 6 SİBEL YEŞİLDAL


ESKİŞEHİR 7 METİN TOMSUK


GAZİANTEP 1 BAYRAM YILMAZKAYA


GAZİANTEP 2 İRFAN KAPLAN


GAZİANTEP 3 HÜSEYİN YALÇIN


GAZİANTEP 4 ÖZGÜR YILMAZ


GAZİANTEP 5 HASAN ÖZTÜRKMEN


GAZİANTEP 6 HÜSEYİN CAHİT KARGINER


GAZİANTEP 7 NACİ KILIÇ


GAZİANTEP 8 ADİLE MERVE ALTINBAŞ YILMAZ


GAZİANTEP 9 NESRİN TUNCEL


GAZİANTEP 10 SELİM KARAHAN


GAZİANTEP 11 ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER


GAZİANTEP 12 NERİN TÜRKMEN


GAZİANTEP 13 YILMAZ DEMİRDELEN


GAZİANTEP 14 MEHMET TURAN GÜNDOĞDU


GİRESUN 1 NECATİ TIĞLI


GİRESUN 2 REŞAT NURİ ÖZDEMİR


GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN


GİRESUN 4 SUAT ÖNDAŞ


GÜMÜŞHANE 1 MAHİR CAN


GÜMÜŞHANE 2 RAMAZAN AYAS


HAKKARİ 1 NAZIM DEMİR


HAKKARİ 2 ERŞAT İNAN


HAKKARİ 3 NAZMİ KIZILBAN


HATAY 1 MEHMET GÜZELMANSUR


HATAY 2 SUZAN ŞAHİN


HATAY 3 SERKAN TOPAL


HATAY 4 İSMET TOKDEMİR


HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU


HATAY 6 HASAN RAMİZ PARLAR


HATAY 7 NERMİN YILDIRIM KARA


HATAY 8 GÖKHAN ÖZER


HATAY 9 BİLGEN DUMAN


HATAY 10 HAMİDE VURAL


HATAY 11 DÖNDÜ DİLAN KARTAL


IĞDIR 1 METİN OVA


IĞDIR 2 İDRİS AKTAŞ


ISPARTA 1 MUSTAFA CEYHAN


ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK


ISPARTA 3 ZAFER SAĞLAM


ISPARTA 4 EYUP ERSOY


İSTANBUL-1 1 İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU


İSTANBUL-1 2 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ


İSTANBUL-1 3 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ


İSTANBUL-1 4 ONURSAL ADIGÜZEL


İSTANBUL-1 5 FETHİ AÇIKEL


İSTANBUL-1 6 GÜRSEL TEKİN


İSTANBUL-1 7 İLHAN KESİCİ


İSTANBUL-1 8 OĞUZ KAAN SALICI


İSTANBUL-1 9 MAHMUT TANAL


İSTANBUL-1 10 SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ


İSTANBUL-1 11 HÜSEYİN EMRE BAĞCE


İSTANBUL-1 12 MUSTAFA OKTAY AKSU


İSTANBUL-1 13 HASAN UZUNYAYLA


İSTANBUL-1 14 MUSTAFA ÖZTAŞKIN


İSTANBUL-1 15 TAHSİN USTA


İSTANBUL-1 16 HÜSEYİN SAĞ


İSTANBUL-1 17 BERİL ÖNER


İSTANBUL-1 18 YÜKSEL TAŞKIN


İSTANBUL-1 19 HASAN BASRİ ÖZBEK


İSTANBUL-1 20 DENİZ DOĞAN GÜNAY


İSTANBUL-1 21 ERTAN AKSOY


İSTANBUL-1 22 NURAY ÇEPNİ


İSTANBUL-1 23 DUYGU ÇELİK


İSTANBUL-1 24 ARZU ÖZALP


İSTANBUL-1 25 PINAR UZUN


İSTANBUL-1 26 TUBA TORUN


İSTANBUL-1 27 ALİ RIZA YILDIRIM


İSTANBUL-1 28 YÜCEL OTO


İSTANBUL-1 29 MURAT CİRAV


İSTANBUL-1 30 MELİS TİMUR


İSTANBUL-1 31 EMRE AKKUŞ


İSTANBUL-1 32 ÇETİN DÜZCE


İSTANBUL-1 33 AYLİN SARITAŞ


İSTANBUL-1 34 GAZİ KARAKURT


İSTANBUL-1 35 TİMUÇİN GÜLTEKİN


İSTANBUL-2 1 KADRİ ENİS BERBEROĞLU


İSTANBUL-2 2 AYKUT ERDOĞDU


İSTANBUL-2 3 AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ


İSTANBUL-2 4 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU


İSTANBUL-2 5 YÜKSEL MANSUR KILINÇ


İSTANBUL-2 6 YUNUS EMRE


İSTANBUL-2 7 GÖKAN ZEYBEK


İSTANBUL-2 8 ALİ ŞEKER


İSTANBUL-2 9 DERYA ŞENTÜRK


İSTANBUL-2 10 MEHMET DİRİBAŞ


İSTANBUL-2 11 MERSİN BALKAN


İSTANBUL-2 12 BAHATTİN TURNALI


İSTANBUL-2 13 FERHAT EPÖZDEMİR


İSTANBUL-2 14 İSMAİL YÜKSEL


İSTANBUL-2 15 ADNAN AYBER


İSTANBUL-2 16 BURAK KAAN YILMAZSOY


İSTANBUL-2 17 CANAN SEZENLER


İSTANBUL-2 18 HACER FOGGO


İSTANBUL-2 19 GÜVEN KARATAŞ


İSTANBUL-2 20 YUSUF KENAN KOLAT


İSTANBUL-2 21 VEYSİ SİNAN BOZDEMİR


İSTANBUL-2 22 CEM CENGİZ YILMAZ


İSTANBUL-2 23 ECE BATUMLU TALAS


İSTANBUL-2 24 PELİN YURDAKUL


İSTANBUL-2 25 ŞEYMA DUMRUL


İSTANBUL-2 26 YUSUF ERGÜVEN


İSTANBUL-2 27 ÖZGÜR DÜZGÜN


İSTANBUL-2 28 DENİZ KAYA


İSTANBUL-3 1 ENGİN ALTAY


İSTANBUL-3 2 ERDOĞAN TOPRAK


İSTANBUL-3 3 MEHMET BEKAROĞLU


İSTANBUL-3 4 ZEYNEL EMRE


İSTANBUL-3 5 SİBEL ÖZDEMİR


İSTANBUL-3 6 ÖZGÜR KARABAT


İSTANBUL-3 7 TURAN AYDOĞAN


İSTANBUL-3 8 EMİNE GÜLİZAR EMECAN


İSTANBUL-3 9 NAZIR CİHANGİ İSLAM


İSTANBUL-3 10 TURAN HANÇERLİ


İSTANBUL-3 11 BAYRAMALİ ÇEŞMECİ


İSTANBUL-3 12 ALİ ULVİ GÖKBULAK


İSTANBUL-3 13 MEHMET SAİT YÜCEL


İSTANBUL-3 14 ALİ MUHİTTİN TIĞLI


İSTANBUL-3 15 SİNAN KARAHAN


İSTANBUL-3 16 SİNAN KARACA ÖZTÜRK


İSTANBUL-3 17 MAHFUZ YETÜT


İSTANBUL-3 18 ŞAHANIM METER


İSTANBUL-3 19 IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU


İSTANBUL-3 20 YAĞMUR GEYGEL


İSTANBUL-3 21 ENGİN ERTAÇ


İSTANBUL-3 22 CEMİL CAN DİNÇ


İSTANBUL-3 23 AYCAN ERİNSEL ÖZİSTEK


İSTANBUL-3 24 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN


İSTANBUL-3 25 SEDA ÖNDER


İSTANBUL-3 26 BEKTAŞ DAVUTOĞLU


İSTANBUL-3 27 ARZU ATTEPE


İSTANBUL-3 28 HÜSEYİN DURAN


İSTANBUL-3 29 ERDAL SARIKAYA


İSTANBUL-3 30 ELİF KESKİNEL ÜLKER


İSTANBUL-3 31 ALİ OSMAN ÖZDİLEK


İSTANBUL-3 32 KEMAL ÖZKİRAZ


İSTANBUL-3 33 İLYAS DUMAN


İSTANBUL-3 34 OSMAN TELLİOĞLU


İSTANBUL-3 35 ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN


İZMİR-1 1 AHMET TUNCAY ÖZKAN


İZMİR-1 2 MURAT BAKAN


İZMİR-1 3 ÖZCAN PURÇU


İZMİR-1 4 KANİ BEKO


İZMİR-1 5 MEHMET ALİ ÇELEBİ


İZMİR-1 6 TACETTİN BAYIR


İZMİR-1 7 EDNAN ARSLAN


İZMİR-1 8 SEFER İPEKLİ


İZMİR-1 9 KAZIM UMDULAR


İZMİR-1 10 NİLAY KÖKKILINÇ


İZMİR-1 11 EZGİ DENİZ DENİZ URUNGA


İZMİR-1 12 DEVRİM BARIŞ ÇELİK


İZMİR-1 13 ZEKİYE SEDA SÖNMEZ


İZMİR-1 14 ŞENER AKDEMİR


İZMİR-2 1 KEMAL KILIÇDAROĞLU


İZMİR-2 2 SELİN SAYEK BÖKE


İZMİR-2 3 KAMİL OKYAY SINDIR


İZMİR-2 4 ATİLA SERTEL


İZMİR-2 5 SEVDA ERDAN KILIÇ


İZMİR-2 6 MAHİR POLAT


İZMİR-2 7 BEDRİ SERTER


İZMİR-2 8 İDRİS YAVUZYILMAZ


İZMİR-2 9 ALİ ENGİN


İZMİR-2 10 SALİH ÖZÇİFÇİ


İZMİR-2 11 MEHMET BİRLİK


İZMİR-2 12 ONUR KADİR ERYÜCE


İZMİR-2 13 HATİCE ZEYBEK


İZMİR-2 14 EBRU OKAY


KAHRAMANMARAŞ 1 ALİ ÖZTUNÇ


KAHRAMANMARAŞ 2 SELİM SÜMEN


KAHRAMANMARAŞ 3 MEHMET ÇARMAN


KAHRAMANMARAŞ 4 FAİK KILINÇ


KAHRAMANMARAŞ 5 ONUR GÜRBÜZ


KAHRAMANMARAŞ 6 AYŞEGÜL YAYCIOĞLU


KAHRAMANMARAŞ 7 UĞUR ŞEVRAN


KAHRAMANMARAŞ 8 AZİZE ÇUHADAR


KARABÜK 1 HÜSEYİN AVNİ AKSOY


KARABÜK 2 SEDAT KARAOĞLU


KARABÜK 3 GÜLSÜN BENİÇ


KARAMAN 1 İSMAİL ATAKAN ÜNVER


KARAMAN 2 HAKAN GÜRSEL AKBULUT


KARAMAN 3 YUSUF BAŞTUĞ


KARS 1 FATİH KAMİL ERKOÇ


KARS 2 HATİCE GÜVENSOY


KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ


KASTAMONU 1 HASAN BALTACI


KASTAMONU 2 AYŞEGÜL SOYLU MUSLU


KASTAMONU 3 DEVRİM EZGİ ÖZALP


KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK


KAYSERİ 2 AHMET YILDIZ


KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ


KAYSERİ 4 İBRAHİM KAAN


KAYSERİ 5 MAZHAR OĞUZ ÖZSOY


KAYSERİ 6 GONCA YELDA ORHAN


KAYSERİ 7 RECEP BULUT


KAYSERİ 8 METİN KANTARCI


KAYSERİ 9 KADİM ŞAHİN


KAYSERİ 10 NİZAMETTİN TEMEL


KIRIKKALE 1 AHMET ÖNAL


KIRIKKALE 2 GÜLLÜ AYKUT


KIRIKKALE 3 ÜMİT COŞGUN


KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN


KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU


KIRKLARELİ 3 İNCİ TUNÇ


KIRŞEHİR 1 METİN İLHAN


KIRŞEHİR 2 ÇAĞDAŞ GÖKALP


KİLİS 1 ALİ TUNA


KİLİS 2 MEHMET ALİ AĞCABAY


KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET


KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR


KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN


KOCAELİ 4 MÜHİP KANKO


KOCAELİ 5 OSMAN ANIL ACURMAN


KOCAELİ 6 EBRU KÜÇÜKAYDIN


KOCAELİ 7 YEŞİM AKPINAR


KOCAELİ 8 ORKUN UTKUBAŞ


KOCAELİ 9 İSMAİL DEMİR


KOCAELİ 10 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU


KOCAELİ 11 SEZER NİLGÜN AYDIN


KOCAELİ 12 TUĞMAN KAYALI


KOCAELİ 13 ZEYNEP ÇİĞDEM CANBAZ


KONYA 1 ABDULLATİF ŞENER


KONYA 2 ABDÜLKADİR KARADUMAN


KONYA 3 HASAN SARIMEHMETOĞLU


KONYA 4 SAİM SEZEN


KONYA 5 NİHAL EKEN


KONYA 6 ALİ SAYAR


KONYA 7 İSMAİL ÜNSAL


KONYA 8 ORHAN KAYA


KONYA 9 NAZİFE DEMİRHAN


KONYA 10 MEMDUH ERDEN KÖKBUDAK


KONYA 11 SEFER İPEK


KONYA 12 HİKMET BALCI


KONYA 13 ŞENİZ KURTULUŞ


KONYA 14 MEHMET YURTSEVEN


KONYA 15 HASAN PEKTEKİN


KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP


KÜTAHYA 2 ŞEREF HAN


KÜTAHYA 3 ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ


KÜTAHYA 4 MEHMET AYDIN UZUN


KÜTAHYA 5 RIDVAN ÇAKIR


MALATYA 1 VELİ AĞBABA


MALATYA 2 HULİSİ PORGALI


MALATYA 3 SONER GÖKÇE


MALATYA 4 BERNA KARADAŞ


MALATYA 5 EMİN DÖNMEZ


MALATYA 6 MAHMUT AKBIYIK


MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL


MANİSA 2 AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU


MANİSA 3 BEKİR BAŞEVİRGEN


MANİSA 4 SABRİ TEMEL


MANİSA 5 ABDULLAH SAKA


MANİSA 6 HAYRİYE HACET


MANİSA 7 SANİYE AĞGÜL


MANİSA 8 ÇETİN KURTULUŞ


MANİSA 9 NURİTTİN DİNGAZ


MANİSA 10 LALE ERDOĞAN TUNÇER


MARDİN 1 MAHMUT DUYAN


MARDİN 2 ERKAN MEHMETOĞLU


MARDİN 3 ABDULVAHAP AY


MARDİN 4 ABDULKADİR TURAN


MARDİN 5 AYGÜL KILIÇ BAŞBOĞA


MARDİN 6 ENGİN ORAL


MERSİN 1 CENGİZ GÖKÇEL


MERSİN 2 ALPAY ANTMEN


MERSİN 3 ALİ MAHİR BAŞARIR


MERSİN 4 NEVİN ZAİMOĞLU


MERSİN 5 MEHMET SAYDAM


MERSİN 6 CAVİDAN DEMİRAĞ


MERSİN 7 SEYİT ÖZANANAR


MERSİN 8 ALPER TURNA


MERSİN 9 ALPTEKİN ESER


MERSİN 10 DİLARA ÖZKINA


MERSİN 11 KENAN HAZAR


MERSİN 12 HİDAYET OĞUZ


MERSİN 13 SİBEL GAZİ TABEL


MUĞLA 1 MÜRSEL ALBAN


MUĞLA 2 SUAT ÖZCAN


MUĞLA 3 BURAK ERBAY


MUĞLA 4 SÜLEYMAN GİRGİN


MUĞLA 5 İBRAHİM ERTÜRK


MUĞLA 6 EMİNE YENİLMEZ AYDEMİR


MUĞLA 7 YAMAÇ KAYA


MUŞ 1 YILMAZ ÇETİNKAYA


MUŞ 2 YILDIRIM PAÇAL


MUŞ 3 CEMAL KOÇHAN


MUŞ 4 NUR MUHAMMED KARAHAN


NEVŞEHİR 1 FARUK SARIASLAN


NEVŞEHİR 2 FULYA GÜLŞEN ALTINSOY


NEVŞEHİR 3 MEHMET BİLGİN


NİĞDE 1 ÖMER FETHİ GÜRER


NİĞDE 2 AHMET OĞUZ ÖZMEN


NİĞDE 3 NAGİHAN ESKİOĞLU


ORDU 1 SEYİT TORUN


ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL


ORDU 3 ONUR ÇAM


ORDU 4 SEBANUR ÖZDEMİR


ORDU 5 SAİT KAPICIOĞLU


ORDU 6 NAZIM YİĞİT GÜNAY


OSMANİYE 1 BAHA ÜNLÜ


OSMANİYE 2 MEHMET ORHUN DÖĞÜŞCÜ


OSMANİYE 3 İRFAN ERDEM


OSMANİYE 4 HAKKI SAYMAN SAYGILI


RİZE 1 REMZİ KAZMAZ


RİZE 2 AYSEL TAŞKIN


RİZE 3 KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN


SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ


SAKARYA 2 MEHMET SELÇUK


SAKARYA 3 ELİF YAR


SAKARYA 4 REFİK KARAKAŞ


SAKARYA 5 MEHMET DERYA BAĞDAT


SAKARYA 6 AYTÜL UŞAKLIGİL


SAKARYA 7 GÖZDE NUR YILDIZ


SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK


SAMSUN 2 NESLİHAN HANCIOĞLU


SAMSUN 3 HÜSEYİN ŞAHİN


SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN


SAMSUN 5 MEHMET ÖZDAĞ


SAMSUN 6 ARZU SABUNCU


SAMSUN 7 MURAT ÇAN


SAMSUN 8 YILMAZ KARAGÖZ


SAMSUN 9 IŞIK ÖZKEFELİ


SİİRT 1 CAHFER SAKLAN


SİİRT 2 HİKMET AKAR


SİİRT 3 HASAN ALP


SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ


SİNOP 2 ERDİNÇ ŞİMŞEK


SİVAS 1 ULAŞ KARASU


SİVAS 2 SİNAN ÖZTÜRK


SİVAS 3 MALİKE EJDER YOLVEREN


SİVAS 4 ALİ BALTA


SİVAS 5 HASAN KILIÇ


ŞANLIURFA 1 AZİZ AYDINLIK


ŞANLIURFA 2 FETHİ YAMAÇ


ŞANLIURFA 3 CEM KARAKEÇİLİ


ŞANLIURFA 4 UĞUR MİZAN


ŞANLIURFA 5 BAKIR AYDOĞDU


ŞANLIURFA 6 HALAF AYYILDIZ


ŞANLIURFA 7 MAHMUT YAZAR


ŞANLIURFA 8 AHMET MÜSRİ


ŞANLIURFA 9 FARUK AKAN


ŞANLIURFA 10 SONGÜL ARSLAN


ŞANLIURFA 11 MUSTAFA EREN


ŞANLIURFA 12 AKİLE YEKTAŞ


ŞANLIURFA 13 İBRAHİM HALİL YARIŞ


ŞANLIURFA 14 KEMAL EŞSİZ


ŞIRNAK 1 SABRİ KUYTAN


ŞIRNAK 2 ABDULKERİM VARLI


ŞIRNAK 3 GÜNDÜZ ÖKTEN


ŞIRNAK 4 OSMAN YEREN


TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK


TEKİRDAĞ 2 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN


TEKİRDAĞ 3 CANDAN YÜCEER


TEKİRDAĞ 4 EMRE KÖPRÜLÜ


TEKİRDAĞ 5 ADEM DALGIÇ


TEKİRDAĞ 6 İSMAİL DOĞAROĞLU


TEKİRDAĞ 7 GÜLFER ÜMİT


TOKAT 1 KADİM DURMAZ


TOKAT 2 HASAN EFE UYAR


TOKAT 3 ÇAĞDAŞ KURTGÖZ


TOKAT 4 DURAN BELENE


TOKAT 5 GÜLPERİ COŞAR


TRABZON 1 AHMET KAYA


TRABZON 2 ABDÜL KADİR ÇELEBİ


TRABZON 3 HİKMET NURİ AYDIN


TRABZON 4 FERDA KUDUNOĞLU


TRABZON 5 İSMAİL KAYNAR


TRABZON 6 MERTCAN FERO


TUNCELİ 1 POLAT ŞAROĞLU


TUNCELİ 2 MESUT COŞKUN


UŞAK 1 ÖZKAN YALIM


UŞAK 2 İSMET AKIN


UŞAK 3 ALİ KARAOBA


VAN 1 MEHMET KURUKCU


VAN 2 FAHREDDİN ÇUYRAK


VAN 3 HALUK TERZİOĞLU


VAN 4 ŞANEL GÜLOĞLU


VAN 5 ERKAN KAÇMAZ


VAN 6 NEVZAT KOÇ


VAN 7 NERİMAN KARTAL


VAN 8 ŞAHİN ÖZTEKİN


YALOVA 1 ÖZCAN ÖZEL


YALOVA 2 ERTAN ŞENER


YALOVA 3 MEHMET GÜREL


YOZGAT 1 ALİ KEVEN


YOZGAT 2 NADİR ÜNAL


YOZGAT 3 RAKİBE ÖZGÜR KARSLIOĞLU


YOZGAT 4 ŞAHİN BOZDEMİR


ZONGULDAK 1 ÜNAL DEMİRTAŞ


ZONGULDAK 2 DENİZ YAVUZYILMAZ


ZONGULDAK 3 UMUT BAŞOĞLU


ZONGULDAK 4 MERVE KIR


ZONGULDAK 5 ÇİĞDEM ŞEKERCİ - ANKARA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler