Cinayete Kurban Giden Kaşıkçı'nın Belgesel Çekiminde Gülümseten Görüntüleri Ortaya Çıktı

Cinayete Kurban Giden Kaşıkçı'nın Belgesel Çekiminde Gülümseten Görüntüleri Ortaya Çıktı

Konsoloslukta cinayete kurban giden gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın bir belgesel esnasında çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, kucağına gelen bir kedinin Kaşıkçı'yı güldürdüğü görülüyor.

Konsoloslukta cinayete kurban giden gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın bir belgesel esnasında çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, kucağına gelen bir kedinin Kaşıkçı'yı güldürdüğü görülüyor. Gülüşmelerin ardından Kaşıkçı, yapımcıya seslenerek, "Bunu da ekleyin videoya" diyor.

"KAŞIKÇI, KONSOLOSLUKTA YAŞANAN ARBEDEDE HAYATINI KAYBETTİ"

Suudi Arabistan yönetimi, 2 Ekim'de İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kendisinden haber alınamayan Kaşıkçı'nın "konsolosluk binasında yaşanan arbede sonucunda öldüğünü" açıklamıştı. Suudi Arabistan resmi haber ajansı SPA'da yer alan haberde, Suudi Arabistan Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma neticesinde, Cemal Kaşıkçı'nın İstanbul Başkonsolosluğu'na geldiği sırada burada bulunan başka Suudi vatandaşlarla tartışmaya başladığı, tartışmanın arbedeye dönüştüğü ve bunun sonucunda Kaşıkçı'nın hayatını kaybettiği iddia edilmişti.

KAŞIKÇI'NIN, BELGESEL ESNASINDA ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Konsoloslukta cinayete kurban giden gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın bir belgesel esnasında çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

GÖRÜNTÜLERDE KUCAĞINA ATLAYAN KEDİ, KAŞIKÇI'YI GÜLÜMSETİYOR

Videoda Kaşıkçı, 'seferberlik yaşandı, halk göç etti şehirden Birinci Dünya Savaşı ile..." dediği anda bir kedi kucağına geliyor. Gülüşmelerin ardından Kaşıkçı, yapımcıya seslenerek "Bunu da ekleyin videoya" diyor.

İşte Kaşıkçı'yı gülümseten anlar: