CELAL ADAN HABERLERİ

Celal Adan haber, Celal Adan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celal Adan - 28.10.2020
Gıda, tarım ve orman alanında düzenlemeler içeren teklif TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (3)
Kanun metninden yanıltıcı yayınlara ilişkin maddeler de çıkarıldı. Kanunun kabul edilmesinin ardından Meclis Başkanvekili Celal Adan birleşimi 3 Kasım Salı günü saat 15: 00'te toplanmak üzere kapattı.
Celal Adan - 27.10.2020
TBMM Genel Kurulu
TBMM Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplanan Genel Kurul'da İYİ Partinin "Hayvancılığın sorunları" grup önerisi görüşüldü.
Celal Adan - 27.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı.
Celal Adan - 01.10.2020
Yeni Yasama Yılı başladı
Şentop'un sunuş konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanvekili Celal Adan'ın eşliğinde Genel Kurul Salonu'na geldi.
Celal Adan - 12.09.2020
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu'nda konuştu: (4)
Sempozyumun açılışına TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Başkanvekili Celal Adan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya ve Hayati Yazıcı, eski Başbakanlardan Tansu Çiller, Kuzey Makedonya Anayasa Mahkemesi Başkanı Salih Murat, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın yanı sıra çok sayıda milletvekili ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.
Celal Adan - 24.07.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih Sultan Mehmet Han'ın türbesini ziyaret etti Açıklaması
Erdoğan'a ziyaret sırasında Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, TBMM Başkanvekili Celal Adan, eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve Bilal Erdoğan da eşlik etti.
Celal Adan - 24.07.2020
AYASOFYA CAMİİ İBADETE AÇILDI
Ali AKSOYER - İdris TİFTİKCİ- Beyza Nur Güler - Elif Yavuz - Feridun AÇIKGÖZ- Ali ABLAY - Kubilay ÖZEV - Burçak Buğra BENLİOĞLU - Semih ÇALIŞKAN - Güven USTA - İbrahim MAŞE - Can EROK  / İstanbul, AYASOFYA Cami, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de katıldığı cuma namazıyla ibadete açıldı. Bu tarihi ana şahitlik etmek isteyenler yurdun dört bir yanında Ayasofya Camii'ne sabahın erken saatlerinde akın etti. Ayasofya Camii ve çevresinde sabahın erken saatlerinde havadan da görüntülendi. Yetişemeyenler de Yenikapı miting alanında namaz kıldı. Yenikapı Miting alanı da havadan görüntülendi.    ERDOĞAN VE BAHÇELİ SAF TUTTU Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'daki konutundan çıkarak, Ayasofya Camii'ne saat 12.00 sıralarında geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra camiye, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanvekili Celal Adan, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, eski Başbakanlardan Tansu Çiller, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş da geldi.
Celal Adan - 15.07.2020
TBMM'de 15 Temmuz töreni
Törene şehit yakınları ve gaziler ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, eski TBMM Başkanları Binali Yıldırım, Bülent Arınç, Mehmet Ali Şahin ile İsmet Yılmaz, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, TBMM Başkanvekilleri Celal Adan, Süreyya Sadi Bilgiç ile Nimetullah Erdoğmuş, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve milletvekilleri katıldı.
Celal Adan - 11.07.2020
Son dakika haberleri... Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (2)
Kanun teklifinin kabul edilmesinin ardından Meclis Başkanvekili Celal Adan, birleşimi, saat 13.
Celal Adan - 10.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Patlayıcı maddeler ne ambalajlanmış ne özel kaplarda" Patlayıcı maddelerin, özelliklerine göre, ancak kapalı veya örtülü özel kaplar veya borularla ve gereken önlemler alınarak taşınabileceğine işaret eden Özkoç, şunları söyledi: "Patlayıcı maddeler ne ambalajlanmış ne özel kaplarda... Kamyona öyle yükleniyor. Dinamitler, barutlar ve kapsüller bir arada taşınıyor. Damperli kamyonla götürülüyor. Götürülen kamyonların özel kamyonlar olması gerekir. İçi sac veya demir malzemeyle kaplı taşıtların tabanlarına ve yan kenarlarına branda bezi döşenmesi gerekir deniliyor, branda bezi yok. 'Ambalajlar sadece EX II ve EX III araçlarına yüklenecektir.' deniliyor, belediye kamyonuyla gidiyor. 'Boşaltma işlemleri esnasında motor kapalı olacak.' deniliyor, motor açık. Damper kaldırılıyor. Bu iş cinayeti değildir de nedir? Oradaki kamu görevlileri bu denetimsizliğe neden izin vermişlerdir? İçişleri Bakanı'nın hiç mi sorumluluğu yoktur? Yapması gereken hiç mi bir şey yoktur?" TBMM Başkanvekili Celal Adan, çok kapsamlı bir bilgilendirme olduğunu belirterek konuşmasından dolayı Özkoç'a teşekkür etti.
Celal Adan - 10.07.2020
TBMM Genel Kurulu'nda, 'Ayasofya' konuşuldu
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Celal Adan başkanlığında, barolara ilişkin düzenlemeleri içeren 'Avukatlık Kanunu' teklifini görüşmek üzere toplandı.
Celal Adan - 10.07.2020
Ayasofya kararı TBMM'de ayakta alkışlandı
TBMM Başkanvekili Celal Adan Genel Kurul'da Cumhurbaşkanlığı'nın Ayasofya ile ilgili kararını okudu.
Celal Adan - 10.07.2020
Son dakika haberi... TBMM Genel Kurulu'nda, 'Ayasofya' kararı okundu
TBMM Genel Kurulu'nda, Meclis Başkanvekili Celal Adan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ayasofya'nın Diyanet İşleri Başkanlığına devredilerek ibadete açılmasına yönelik Cumhurbaşkanı Kararını "Hayırlı olsun" mesajıyla paylaştı.
Celal Adan - 10.07.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı.
Celal Adan - 10.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Başkanvekili Celal Adan, kanun teklifinin 2'nci bölümünün tümü üzerindeki görüşmelerin tamamlanmasının ardından birleşime ara verdi.
Celal Adan - 09.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Baro, benim için çile, çile, çile..." Meclis Başkanvekili Celal Adan, Genel Kurula yakışmayan tavırlar içerisinde bulunulmamasını isteyerek, laf atmamaları konusunda milletvekillerini uyardı.
Celal Adan - 09.07.2020
TBMM Genel Kurulu'nda 'baro' maratonu (2)
SAKARYA'DAKİ PATLAMALAR KONUŞULDUTBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Celal Adan Başkanlığı'nda toplandı.
Celal Adan - 09.07.2020
TBMM Genel Kurulu
HDP'li Oluç, Meclis'te Kovid-19 pandemisine karşı yapılan ilaçlamada kullanılan ürünün kanserojen olduğu iddiasını anımsatarak, Meclis Başkanvekili Celal Adan'dan, insan sağlığını etkileyip etkilemediğinin araştırılmasını istedi.
Celal Adan - 09.07.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı.
Celal Adan - 09.07.2020
TBMM kararları Resmi Gazete'de
TBMM Başkanlık Divanı üyelikleri için yapılan seçime dair kararda ise AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, HDP Şanlıurfa Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş'un TBMM Başkanvekilliğine seçildiği belirtildi.
Celal Adan - 09.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Başkanvekili Celal Adan, Ahmet Şık'ın Genel Kuruldan geçici olarak 2 birleşim çıkarma cezası verilmesini işleme aldı.
Celal Adan - 08.07.2020
TBMM Genel Kurulunda tartışma
TBMM Genel Kurulunda Avukatlık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi görüşmeleri devam ediyor. Kanun Teklifi'nin birinci bölüm hakkında konuşmak için Bağımsız İstanbul milletvekili Ahmet Şık kürsüye çıktı. Şık'ın konuşması esnasında AK Parti Grup Başkanvekili Turan yerinden cevap verdi. Bunun üzerine Şık, Turan'a 'kes sesini' ifadelerini kullandı. Bu sözler üzerine kısa süreli tartışma yaşandı. TBMM Başkanvekili Celal Adan oturuma ara verdi.
Celal Adan - 08.07.2020
TBMM Genel Kurulu'nda, 'Baro düzenlemesi' görüşmeleri
TBMM Genel Kurulu, MHP'li Başkanvekili Celal Adan Başkanlığı'nda toplandı.
Celal Adan - 08.07.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı.
Celal Adan - 07.07.2020
Mustafa Şentop yeniden TBMM Başkanı seçildi
AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, HDP Şanlıurfa Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş, TBMM Başkanvekilliğine seçildi.
Celal Adan - 07.07.2020
TBMM Genel Kurulu, Meclis başkanı seçimi için toplandı (2)
İLK TUR OYLAMASI BAŞLADITBMM Genel Kurulu, Meclis Başkan Vekili MHP'li Celal Adan Başkanlığı'nda, 27'nci Yasama Dönemi İkinci Devre Meclis Başkanlığı Seçimi için toplandı.
Celal Adan - 07.07.2020
Meclis yeni başkanını seçiyor
TBMM Başkanvekili Celal Adan'ın seçim süreciyle ilgili bilgilendirme yapmasının ardından, ilk tur oylamaya başlandı.
Celal Adan - 07.07.2020
TBMM Genel Kurulu yeni Meclis Başkanı'nı seçmek üzere toplandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Celal Adan'ın başkanlığında yeni Meclis Başkanı'nı seçmek için toplandı.
Celal Adan - 19.06.2020
MHP'de TBMM Başkanvekilliği için "Celal Adan'la devam" kararı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin TBMM Başkanvekilliği görevine, halen bu görevi sürdüren İstanbul Milletvekili Celal Adan'ın devam etmesi kararını Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeleriyle paylaştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Celal Adan Haberleri | Celal Adan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Celal Adan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Celal Adan kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Genel Kurulu toplandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 21:02:12. #1.16#

title