Bursaspor'da Galatasaray Maçı Hazırlıkları

Hafta Sonu Kendi Sahasında Galatasaray ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdüren Bursaspor, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde Bursa Merinosspor ile Bir Hazırlık Maçı Yaptı. Yeşil-beyazlı Takım, Bursa Merinosspor'u 4-2 Mağlup Etti.

Bursaspor'da Galatasaray Maçı Hazırlıkları

Hafta sonu kendi sahasında Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Bursaspor, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde Bursa Merinosspor ile bir hazırlık maçı yaptı. Yeşil-beyazlı takım, Bursa Merinosspor'u 4-2 mağlup etti.

Bursaspor, karşılaşmaya Yavuz, Bekir Ozan, Ramazan, İsmail Güldüren, Yenal, Volkan Şen, İbrahim, Orhan, Selim, Mbesuma, Eser 11'iyle çıktı. Bursaspor'un gollerini Bekir Ozan, Ömer Kaplan, Yenal ve Mbesuma atarken, Bursa Merinosspor'un golleri ise Üstün ve İlyas'dan geldi. Karşılaşmada altyapıdan A Takımı kadrosuna alınan Selim Yörük'ün performansı göz doldurdu. Teknik Direktör Bülent Kormaz, maçta sık sık futbolcuları sert bir dille uyardı. Karşılaşmayı 2 Başkan Osman Çelik ve Basın Sözcüsü Ekrem Senal

da izledi. 2. Başkan Osman Çelik'in foto muhabirliğe özenip fotoğraf çekmesi gülüşmelere neden oldu. Sibirya Kurdu cinsi köpeğiyle oynayan 2. Başkan Osman Çelik'in hayli neşeli olduğu gözlendi.

Bursaspor, Galatasaray maçı hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.

(RF-İY-OK-S)

Kaynak: İHA