BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Bahçeşehir Üniversitesi Haberleri

Bahçeşehir Üniversitesi haber, Bahçeşehir Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahçeşehir Üniversitesi - 04.09.2020
5. Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası yarın başlıyor
Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası'na bu yıl Borusan Holding, Eker, Eti, Pegasus Hedef Yelken, Bahçeşehir Üniversitesi, Team Ladies First, MSI Sailing Team, Sahibinden.
Bahçeşehir Üniversitesi - 26.08.2020
Son dakika gündem: "Bütün mesele şu anda Türkiye'nin enerji kaynağına ulaşmasını engellemek"
Son dakika habere göre Bahçeşehir Üniversitesi Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi Başkanı emekli Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı, enerji sorunu ortadan kalkan Türkiye'nin karşısında hiç kimsenin duramayacağını belirterek, "Bütün mesele şu anda Türkiye'nin enerji kaynağına ulaşmasını engellemektir.
Bahçeşehir Üniversitesi - 24.08.2020
Bahçeşehir Üniversitesi pilot eğitimleri için AFA ile iş birliği yaptı
Geçen yıl Pilotaj Lisans programını hayata geçiren, 25 binden fazla öğrenciye ev sahipliği yapan Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ile Atlantik Uçuş Akademisi (AFA), pilot adaylarının eğitimi konusunda anlaşma imzaladı.
Bahçeşehir Üniversitesi - 20.08.2020
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Yücel: "MEB ve YÖK mükemmel bir iş çıkardı"
Bahçeşehir Üniversitesi'nin 12 Ekim'de öğretime başlayacağını aktaran Yücel, yurt dışından gelecek ortalama 2 bin öğrencinin bulunacağını kaydetti.
Bahçeşehir Üniversitesi - 17.08.2020
11 bin kilometre öteden geldiği Türkiye'de üniversiteyi birincilikle bitirdi
Tanzanya'dan üniversite okumak için Türkiye'ye gelen Mudrik Muhammed Haji, Bahçeşehir Üniversitesi'nin (BAU) bu yılki eğitim-öğretim yılını birincilikle bitirdi.
Bahçeşehir Üniversitesi - 15.08.2020
Bahçeşehir Kolejinin anaokullarında yüz yüze eğitim 17 Ağustos'ta başlıyor
Bahçeşehir Koleji anaokulları, kolej yöneticileri ve Bahçeşehir Üniversitesi akademisyenlerinden oluşan Bilim ve Danışma Kurulunun belirlediği önlem ve kurallar çerçevesinde 17 Ağustos'ta yüz yüze eğitime başlayacak.
Bahçeşehir Üniversitesi - 13.08.2020
İş garantisi Meslek Yüksekokullarına talebi patlattı
YETKİN SAĞLIK TEKNİKERİ YETİŞTİYORUZ Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Sağlık Meslek Yüksekokulu Müdürü Erdal Çalış, sağlık teknikeri yetiştirdiklerini vurgulayarak gençleri meslek erbabı olarak mezun ettiklerini dile getirdi.
Bahçeşehir Üniversitesi - 30.07.2020
Deniz Akvaryum ve BAU BlockchainIST Center'dan blockchain teknolojileri için iş birliği
DenizBank'ın inovasyon ofisi Deniz Akvaryum, Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde Türkiye'nin ilk üniversite blockchain merkezi olarak kurulan İstanbul Blokzincir Teknolojileri ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi (BlockchainIST Center) ile iş birliği gerçekleştirdi.
Bahçeşehir Üniversitesi - 28.07.2020
Sınav puanı yerine yeteneğe burs verildi; 6 yılda 3 bin 579 öğrenci yararlandı
Bahçeşehir Üniversitesi, sınav puanı yerine yeteneklerin burslandırıldığı ve 6 yılda 3 bin 579 öğrencinin faydalandığı ApplyBAU sistemine, üçüncü dönem başvuruların başladığını duyurdu.
Bahçeşehir Üniversitesi - 27.07.2020
ISTAC'ın "4. Geleceğin Tahkim Avukatı Yarışması" sonuçlandı
"En İyi Cevap Dilekçesi Ödülü"ne ise Bahçeşehir Üniversitesi ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi takımları layık görüldü.
Bahçeşehir Üniversitesi - 24.07.2020
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel: "Yapay zekaya hakim olanlar...
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel: "Yapay zekaya hakim olanlar yarının dünyasına hakim olacaktır" "Üniversitede E-Mahkeme dönemini başlattık" "31 Ağustosta derslerin başlayacağını umuyoruz" DÜZCE - BAU Global Başkanı ve Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, pandemiden sonra dünyanın geçmiş dünya olmayacağını belirterek "Yapay zekaya hakim olanlar yarının dünyasına hakim olacaktır" dedi. BAU Global Başkanı ve Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, Düzce Bahçeşehir Kolejini ziyaret ederek, Okul Kurucusu Mehmet Albayrak, okul yönetimi ve öğretmenlerle bir araya geldi. Burada açıklamalarda bulunan Enver Yücel, korona virüs pandemisinden sonra yeni dünya düzeninin eskisi gibi olmayacağını ve bütün sektörlerin bundan etkileneceğini söyledi. "Dünkü sanayi devrimi anlayışı ile biz yenidünyayı yönetemeyiz. O zaman biz çocuklarımıza anaokulundan itibaren biz daha iyi bir sistemi öğretmemiz lazım" diyen Yücel, Bahçeşehir Üniversitesi olarak e-mahkemeyi başlattıklarını belirterek, "Şunu söyleyebilirim artık pandemiden sonra dünya geçmiş dünya olmayacak.
Bahçeşehir Üniversitesi - 22.07.2020
BAU Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi açıldı
Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) bünyesinde Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi açıldı.
Bahçeşehir Üniversitesi - 22.07.2020
Son Dakika | Cihat Yaycı: "Ege Denizi ve bölgesinin adı Türkçe olmalı"
Son dakika haberleri... Cihat Yaycı: "Ege Denizi ve bölgesinin adı Türkçe olmalı" Türkiye'de ilk; "Denizcilik ve Global Strateji Merkezi" açılıyor Bahçeşehir Üniversitesi Emekli Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı direktörlüğünde "Denizcilik ve Global Strateji Merkezi'ni açıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bahçeşehir Üniversitesi Haberleri | Bahçeşehir Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 5 - Bahçeşehir Üniversitesi haberleri, son dakika bahçeşehir üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Kanserle mücadelenin simgesi Neslican, 1'inci ölüm yıl dönümünde anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 09:29:22. #1.16#
title