Ayağı Burkulan Hülya Koçyiğit, Hastaneye Kaldırıldı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ayağı Burkulan Hülya Koçyiğit, Hastaneye Kaldırıldı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Kültür Sanat Politikaları Kurulunun toplantısına yetişmek için koşarken düşerek topuğunu çatlatan oyuncu Hülya Koçyiğit, "Ne badireler atlattım. Bunu da atlatırım." dedi.

Hülya Koçyiğit, görevli olduğu Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki Kültür Sanat Politikaları Kurulu'nun Sultanahmet'teki toplantısına yetişmek için otomobilinden indikten sonra koşarken yerdeki boşluğu göremeyince ayağını burkarak yere düştü. Ünlü oyuncunun sağ ayağının topuğu çatladı.

Ayağı Burkulan Hülya Koçyiğit, Hastaneye Kaldırıldı

AYAĞI ALÇIYA ALINDI

Ağrıya rağmen topuğunun çatladığının farkına varmayan Hülya Koçyiğit, toplantı sonrasında ayağının şiştiğini fark ederek hastaneye gitti. Olayın vahametini hastanede öğrenen Yeşilçam yıldızı, ayağının alçıya alınmasının ardından evinde dinlenmeye çekildi.

Ayağı Burkulan Hülya Koçyiğit, Hastaneye Kaldırıldı

"ALLAH HERKESİ KAZADAN KORUSUN"

Haber türk'e konuşan Hülya Koçyiğit, "Toplantıya yetişmek için acele ederek koşmaya başladım. Yerdeki boşluğu göremeyince bunlar oldu. Ne badireler atlattım, bunu da atlarım. Allah herkesi kazadan, hastalıktan korusun. Çok büyütülecek bir şey değil. Bir süre evde olacağım. Yoğun iş programım vardı ama artık ne yapalım, evde uzanırken halletmeye çalışacağım." ifadelerini kullandı.

Ayağı Burkulan Hülya Koçyiğit, Hastaneye Kaldırıldı
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (31)
MERVE-SU:NE BU ÜNLÜLERİN HALİ BÖYLE! DÜŞEN DÜŞENE.
NURI SEVEN:GÜZEL HANIM - HÜLYA KOCYIGIT - KARDESIME GECMIS OLSUN DER , SIHHAT VE AFIYETLER DILERIM. BU GIBI OLAYLARDA KÖTÜ YORUM YAPIP SEVINENLERI KINIYORUM. GÜLME KOMSUNA GELIR BASINA DIYE BIR LAF VARDIR HATIRLATIRIM
AYŞE:AKİL İNSANIMIZ DİYE İLAN EDİLENDENDİ SANIRIM. EEE MİLLETİN HAKKI DA OYLE BİR İKİ ÇIKIK KIRIKLA ÇIKMAZ. BU MİLLETİN HAKKINI KİM YİYORSA VE BU MİLLETE KİM MADDİ VE MANEVİ EZİYET EDİYORSA CAN VERİRKEN BAĞIRSAKLARI DIŞARI ÇIKSIN İNŞ. BU BİR BEDDUA DEĞİL TEMENNİDİR.
500