Haberler

Kadın polise meslektaşlarından 'radar' şakası

Güncelleme:

Kırıkkale'de meslektaşları tarafından uygulama noktasında durdurulan kadın polis memuruna yapılan 'radar' şakası sonrası çiçek hediye edildi. Kadınların üzülmediği bir dünyada yaşamak istediklerini ifade eden kadınlar, saygı duyulduğu bir dünyada yaşamak istediklerini belirtti.

Kadın polise meslektaşlarından "radar" şakası

KIRIKKALE - Kırıkkale'de meslektaşları tarafından uygulama noktasında durdurulan kadın polis memuruna yapılan "radar" şakası sonrası çiçek hediye edildi.

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından araçlar bu kez 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla durduruldu. 43 ilin geçiş güzergahındaki uygulama noktasında durdurulan araçlardaki kadın sürücü ve yolculara karanfil verildi. Meslektaşının kullandığı aracı durduran bir polis memuru ise önce "radara girdiniz" şakası yaptı, ardından da kadınlar gününü kutladı. Polis memuru Tuğçe Kayabaşı, "Zor bir meslek ama severek yapıyoruz. Her mesleğin kendine göre zorlukları var ama memnunuz. Güzel bir meslek teşekkür ediyoruz" dedi.

Kadınların üzülmediği bir dünyada yaşamak istediğini ifade eden Gülsu Yağcı, "Hiçbir kadının üzülmediği bir dünya istiyorum. Umarım herkes mutlu ve huzurlu olur. İyi bir anne olsunlar benim çocuklarım yanımda iki tane kızım var onlarda iyi bir anne olsunlar. Kadına yakışır şekilde yaşasınlar, öyle değer görsünler" dedi.

Maide Varlıoğlu ise kadınların saygı duyulduğu bir dünyada yaşamak istediğini söyledi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa

Kırıkkale 3.Sayfa Kadın Güncel Haberler

Erdoğan'dan Cumhur İttifakı mesajı: Fitne kazanı kaynatanların oyununa gelmeyeceğiz

Erdoğan'dan Cumhur İttifakı mesajı: Fitne kazanı kaynatanların oyununa gelmeyeceğiz

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

İzmir'deki yangında Çiçek Adası'nın tamamı küle döndü

İzmir'deki yangında Çiçek Adası'nın tamamı küle döndü

Saadet ve Gelecek Partileri 'Abdullah Gül' iddiasını yalanladı: Gerçeklik payı yok

Saadet ve Gelecek Partileri "Abdullah Gül" iddiasını yalanladı: Gerçeklik payı yok

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title