Haberler

Zonguldak'ta, Muslu Konut Projesi Tanıtımı Yapıldı

Zonguldak Eren Enerji Elektrik Üretim Anonim Şirketi Muslu Konut Projesi Tanıtımı yapıldı.

Zonguldak Eren Enerji Elektrik Üretim Anonim Şirketi Muslu Konut Projesi Tanıtımı yapıldı.

Zonguldak Dedeman Otel'de yapılan tanıtım projesine, İdari İşler Koordinatörü Erol Orhan, Liman Direktörü Ali Kölemenoğlu ve basın mensupları katıldı.

Programda basın mensuplarına sunum gerçekleştiren Eren Enerji İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Dr. Sevda Ergenekon, Muslu Konut Projesi Tanıtımını anlattı. Ergenekon, "Eren Enerji, Zetes 3 projesi için saha temin ederken kamulaştırma çerçevesinde uygun bulunan saha içinde konutu bulunan kişilerin yıllardır yaşadıkları sosyal çevreden ve ata mirası topraklarından uzaklaşmamaları için gerçekleştirdiği konut projesi sosyal sorumluluk bilincinin en güzel örneklerinden biri olmuştur. Konutlar, 12477 metre karelik bir alan üzerinde inşa edilmiştir. Her birinde 12 daire bulunan 5 bloktan oluşmaktadır. 36 daire 3+1 (net 125 metre karelik) ve 24 daire ise 2+1 (net 96 metre karedir). Her binanın girişinde otopark ve yeşil alanlar mevcuttur. Daire özellikleri bakımından 3+1 daireler salon, ebeveny yatak odası, ebeveyn banyosu, 2 yatak odası, banyo, mutfak ve kilerden oluşmaktadır. 2+1 dairelerde ise salon, ebeveyn yatak odası, 1 yatak odası, banyo ve mutfaktan oluşmaktadır. Odalar ve salon zemini 31. sınıf laminant parke, banyo, mutfak, hol, 1. sınıf seramik, mutfakta ankastre ürünler (buzdolabı, ankastre fırın, mikrodalga fırın, ankastre bulaşık makinesi, ocak ve aspiratör), salonda LCD 107 ekran TV, banyoda 60 TL elektrikli termosifon her daireye evin demirbaşı olarak donaltılarak verilmiştir. Bütün daireler katı atıkla (kömür) tek merkezden ısıtılmaktadır. Herhangi bir taahhüt olmamasına rağmen Eren Enerji bir yıl süreliğine yakıt temini, kaloriferci ve dairelerin her tür tamiratı işini bedelsiz olarak karşılamaktadır. Dairelerdeki evrensel atıklar arıtılıp temiz hale getirildikten sonra dereye deşarj edilmektedir. Konutlarda ikamet edenlerin ve çevre halkının konutları çok beğenmeleri sonucu gelen talepleri karşılamak amacı ile 12'şer dairelik ilave iki blok daha yapılmasına karar verilmiş ve inşaat firması ile sözleşme yapılmıştır" dedi.

Daha sonra tanıtım programında soru cevap bölümüne geçilerek toplantı bitti. - ZONGULDAK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Eren Enerji Zonguldak Muslu Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title