Haberler

Konyaaltı Belediye Başkanı Esen: "Sevgiyi, Üzüntüyü, Bolluk ve Bereketi Paylaşmaya Devam Edeceğiz"

Güncelleme:

Altınkum Mahallesi’nde düzenlenen iftara katılan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Toplum olarak ne kadar çok şeyi paylaşırsak bağlarımız o kadar güçlenir. Sevgiyi, üzüntüyü, bolluk ve bereketi paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Altınkum Mahallesi'nde düzenlenen iftara katılan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, "Toplum olarak ne kadar çok şeyi paylaşırsak bağlarımız o kadar güçlenir. Sevgiyi, üzüntüyü, bolluk ve bereketi paylaşmaya devam edeceğiz" dedi.

Konyaaltı Belediyesi, Ramazan ayında kurduğu iftar sofraları ile bölge halkını bir araya getirmeye devam ediyor. Depremzede vatandaşların da yer aldığı iftar sofrası bu kez Altınkum Mahallesi'nde kuruldu. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, iftar alanını dolaşarak alanda bulunan vatandaşlarla sohbet etti.

İftar sofralarının halk ile buluşmak için güzel bir ortam olduğunu kaydeden Başkan Esen, şunları söyledi:

"Burada her şeyi paylaşıyoruz. Ben ve çalışma arkadaşlarım aynı zamanda vatandaşlarımızın sorunlarını da dinliyoruz. Biz toplum olarak sıcak ve samimi insanlarız. Bu yüzden sevincimizi de üzüntümüzü de paylaşıyoruz. Burada aşımızı da paylaştık. Eğer bir vatandaşımızın bile derdine derman oluyorsak ne mutlu bize. Çünkü bizi güçlü kılan şey sevgiyi, üzüntüyü, bolluk ve bereketi paylaşmaktan geçiyor. Halkımızın sorunlarını çözmeye yerelden başladık. Amacımız bunu genele yaymak ve ülkemizin her köşesindeki yurttaşımızın derdine derman olmaktır. Bunu 14 Mayıs'tan sonra daha rahat gerçekleştireceğiz."

Kaynak: ANKA / Yerel

Semih Esen Konyaaltı Yerel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title